Rusin wypomina Józefowiczowi, że "pluł" na TVN

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN rozmawiała z Januszem Józefowiczem.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska byli w weekend gośćmi porannego ?Dzień dobry TVN?. Opowiedzieli o kulisach przygotowań do 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kinga Rusin dosyć ostro zaczęła rozmowę. Od razy przytoczyła kontrowersyjną wypowiedź Józefowicza o TVN.

Jak to się stało? To nie jest tajemnica dla widzów, że kiedyś powiedziałeś o TVN-ie: "Jaka stacja, takie gwiazdy". Trzasnąłeś drzwiami i wyszedłeś. A tu nagle znajdujesz się w naszej stacji. Jak to się stało? Skąd ta propozycja do was przyszła? - zaczęła Rusin.
Od razu było powiedziane, że razem tam wchodzimy. To był pomysł stacji. Pomysł niekonwencjonalny, ale my takie lubimy. Oczywiście mieliśmy wątpliwości. Nie będę złym panem i mam nadzieje, że będziemy się wszyscy dobrze bawić - powiedział Józefowicz.
Decydującym czynnikiem w moim przypadku było to, że oprócz roli prowadzącej będę miała szansę pokazać się jako artystka - stwierdziła Urbańska.

Byliśmy zaskoczeni, bo po raz pierwszy w trakcie wywiadu Józefowicz dał Urbańskiej dojść do słowa. Wcześniej on mówił, ona słuchała. Jest postęp:)

Poli

Zobacz także:

Urbańska spełnia fantazje facetów

Kazadi i Urbańska lansują Polskę

Honey kopiuje Urbańską?