Filmik o Komorowskim TO DZIEŁO

Zobacz filmik z okazji pierwszego roku prezydentury Komorowskiego.

Biuro prasowe rezydenta Bronisława Komorowskiego zastanawiało się długo jak uczcić pierwszy rok jego prezydentury. I wymyślili. Powstał krótki filmik o Bronisławie Komorowskim złożony ze zdjęć, prywatnych nagrań i tych oficjalnych. Ale nie jest to zwykły filmik jakich pełno w internecie.

Pomocniy prezydenta stworzyli prawdziwe, filmowe dzieło. Na temat 3 i pół minutowego obrazu wypowiadają się już nawet krytycy filmowi.

To nie jest oczywiście nowość wśród panujących głów. Takie dzieła sztuki mają na swoim koncie Władimir Putin czy Nicolas Sarkozy.

PoliKOT

Zobacz także:

Prezydent ZAMIENIŁ PAŁAC w plac zabaw

Anna Komorowska kończy 58 lat

Co Komorowski zrobił z kieliszkiem królowej

Więcej o:
Komentarze (21)
Filmik o Komorowskim TO DZIEŁO
Zaloguj się
 • jisy

  Oceniono 15 razy 5

  @nirczes On nie robił tego filmu. Vafell ma rację. A co do filmu - co prawda nie widzę tu 'dzieła', ale podoba mi się ;-). Nikt nie ma takiego prezydenta jak my, solidarnego z Polakami!

 • justynka9501

  Oceniono 8 razy 4

  Może i budzi sympatię... Na pewno miałabym do gościa więcej szacunku, gdyby nie był maszynką do podpisywania ustaw. Moim zdaniem prezydent powinien być bezpartyjny, aby uniknąć faworyzacji danego środowiska politycznego. Dobrym rozwiązaniem mogła by być też monarchia konstytucyjna, która zapobiegła by bitwie o jeden stołek w państwie. Coś jak w Anglii, tylko większe uprawnienia, (np. przejęte obowiązki prezydenta).

 • elda22

  Oceniono 10 razy 4

  nirczes a ty jesteś prostak i buc i nie nadajesz się do żadnej sensownej polemiki :) z tego wnioskuję, że albo jesteś niesklasyfikowany partyjnie i ideologicznie (to źle, bo każdy powinien opowiedzieć się za którąś stroną, nawet jeżeli ma to oznaczać wybranie mniejszego zła) albo jesteś PiSiurem a dla takich jest tylko jedna droga w tym kraju - psychiatryk

 • vafell

  Oceniono 12 razy 4

  Nirczes, to won do Anglii dupy murzynom dawać jak Polaki nienawidzisz. Nie rozumiesz, że nikt cie tutaj na siłę nie trzyma? Droga wolna, adios!!

 • andrea

  Oceniono 9 razy 3

  a pan Prezydent Komorowski trzeba przyznać, budzi sympatię, wygląda na człowieka przy którym można czuć się bezpiecznie, nie podkręca żadnych afer, wygląda świetnie na tle innych reprezentantów narodów bez żadnej wątpliwości. Także trochę uznania i poparcia, bo zgoda buduje a niezgoda rujnuje.

 • andrea

  Oceniono 9 razy 3

  nic ludzie nie macie szacunku dla samych siebie i dla tego kraju, żeby na własnego Prezydenta, bez względu na to - z jakiej jest partii politycznej - wypisywać takie straszne rzeczy.

 • justynka9501

  Oceniono 8 razy 2

  Co ja oglądam??

 • wulkanik

  Oceniono 14 razy 2

  Jestem duny ze mam fajnego prezydenta

 • wewusia

  Oceniono 10 razy 2

  POkazany z najlepszej strony :) czekamy teraz na ruch opozycji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX