Dom Amy Winehouse będzie siedzibą fundacji

To pomysł jej ojca.
Dom Winehouse będzie siedzibą fundacji Na taki pomysł wpadł ojciec zmarłej niedawno piosenkarki, Mitch Winehouse Jak podaje thesun.co.uk, dom w którym zmarła Amy Winehouse, będzie siedzibą fundacji. Fundacja ma pomagać osobom uzależnionym od narkotyków oraz chorym dzieciom Jak podaje thesun.co.uk, dom w którym zmarła Amy Winehouse na Camden Square w Londynie będzie siedzibą fundacji. Chce ją założyć ojciec zmarłej artystki, Mitch Winehouse. Fundacja ma pomagać nie tylko osobom uzależnionym od narkotyków. - Fundacja pomoże chorym dzieciom, a także tym, które znalazły się w potrzebie - wyznał ojciec piosenkarki, Mitch Winehouse. Fundację wspierać będą wpływy z nowego singla, który Amy nagrała z Tony Benettem. Rodzina zmarłej artystki nie chce ani sprzedać domu, ani go wynająć.

Jak podaje thesun.co.uk, dom w którym zmarła Amy Winehouse na Camden Square w Londynie będzie siedzibą fundacji. Chce ją założyć ojciec zmarłej artystki, Mitch Winehouse. Fundacja ma pomagać nie tylko osobom uzależnionym od narkotyków. Ojciec piosenkarki powiedział:

Fundacja pomoże chorym dzieciom a także tym, które znalazły się w potrzebie.

Fundację wspierać będą wpływy z nowego singla, który Amy nagrała z Tony Benettem. Rodzina zmarłej artystki nie chce ani sprzedać domu, ani go wynająć.

 

(Screen z thesun.co.uk)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Przykra metamorfoza - tak wygląda dziś Sławek Uniatowski

Anja Rubik w najnowszym VOGUE

Urbańska spełnia fantazje facetów

Więcej o:
Komentarze (9)
Dom Amy Winehouse będzie siedzibą fundacji
Zaloguj się
 • xfemale

  Oceniono 4 razy 4

  I bardzo dobrze. W ten sposób rodzice będą w jakims sensie szczęśliwi. Miejsce fundacji będzie im przypominać o córce, a pamięć o niej będzie pielęgnowana codziennie. W dodatku przyczynią się do niesienia pomocy innym, którzy w jakiś sposób stracili panowanie nad swoim życiem lub też nie mieli zbytniego wpływu na swoją sytuację (mowa o dzieciach). Ja też mieszkam w Londynie, jest tu wiele pięknych miejsc, a najpiękniejsze są te, z którymi człowiek ma najlepsze wspomnienia. Miejmy nadzieję, że rodzice Amy mimo wszystko będą pamiętać o jej miejscu zamieszkania nie tylko , jako o miejscu tragedii, ale również jako miejscu, gdzie rodzą się nowe nadzieje. Pozdrawiam

 • wiesica101

  Oceniono 4 razy 2

  JESZCZE NIE DODALISCIE ZE LEPPER NIE ZYJE?

 • goorass

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe jaką nazwę będzie nosiła ta fundacja,"Prosta ścieżka",a może "Gruba kreska"?

 • natka124

  Oceniono 1 raz 1

  WY SIE TU NIĄ PRZEJMUJECIE!!! --> LEPPER POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO!!!!
  NIE ŻARTUJE
  PRAWIE CO MÓWILI W TELEWIZJIII!!!!!!!

 • instalka

  Oceniono 2 razy 0

  hmm widze ze ojciec tej pani ma dobra glowe do biznesu, wie jak trzepac kasiore

 • zuziool

  Oceniono 2 razy 0

  moze byscie napisali ze lepper nie zyje?

 • natka124

  Oceniono 2 razy 0

  Andrzej Lepper, lider Samoobrony, były wicepremier, został znaleziony w biurze partii. Wszystko wskazuje na na samobójstwo przez powieszenie - poinformowała policja. Musiało się stać coś strasznego - mówi były senator Henryk Dzido. Wiadomo, że syn Leppera jest bardzo chory.

 • kajuss

  Oceniono 1 raz -1

  www.tinyurl.pl?ozPc1zWC coś o Amy :)

 • xolax333

  Oceniono 2 razy -2

  Prooosze kliknij tuu ; * -> bardzo dziękuje jeśli to zrobisz < 3 . a jeśli się zajerestrujesz to by było super szort.pl/Koniec-Justin-Selena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX