Dom Amy Winehouse będzie siedzibą fundacji

To pomysł jej ojca.
Dom Winehouse będzie siedzibą fundacji Na taki pomysł wpadł ojciec zmarłej niedawno piosenkarki, Mitch Winehouse Jak podaje thesun.co.uk, dom w którym zmarła Amy Winehouse, będzie siedzibą fundacji. Fundacja ma pomagać osobom uzależnionym od narkotyków oraz chorym dzieciom Jak podaje thesun.co.uk, dom w którym zmarła Amy Winehouse na Camden Square w Londynie będzie siedzibą fundacji. Chce ją założyć ojciec zmarłej artystki, Mitch Winehouse. Fundacja ma pomagać nie tylko osobom uzależnionym od narkotyków. - Fundacja pomoże chorym dzieciom, a także tym, które znalazły się w potrzebie - wyznał ojciec piosenkarki, Mitch Winehouse. Fundację wspierać będą wpływy z nowego singla, który Amy nagrała z Tony Benettem. Rodzina zmarłej artystki nie chce ani sprzedać domu, ani go wynająć.

Jak podaje thesun.co.uk, dom w którym zmarła Amy Winehouse na Camden Square w Londynie będzie siedzibą fundacji. Chce ją założyć ojciec zmarłej artystki, Mitch Winehouse. Fundacja ma pomagać nie tylko osobom uzależnionym od narkotyków. Ojciec piosenkarki powiedział:

Fundacja pomoże chorym dzieciom a także tym, które znalazły się w potrzebie.

Fundację wspierać będą wpływy z nowego singla, który Amy nagrała z Tony Benettem. Rodzina zmarłej artystki nie chce ani sprzedać domu, ani go wynająć.

 

(Screen z thesun.co.uk)

 

Rudy

 

Zobacz także:

Przykra metamorfoza - tak wygląda dziś Sławek Uniatowski

Anja Rubik w najnowszym VOGUE

Urbańska spełnia fantazje facetów