Urbański też jest zachwycony Nergalem

Nergal jurorem The Voice.

Lider metalowego zespołu został trenerem w komercyjnym show "The Voice od Poland". Po tym jak ta informacja ujrzała światło dzienne, pojawiły się opinie, że Nergal "sprzedał się". Dziwią nas takie opinie, bowiem Adam za sprawą związku z Dodą przeszedł na drugą ( komercyjną) stronę mocy.

Jak udało nam się dowiedzieć, Adam Darski świetnie odnalazł się na planie show. Kayah szybko złapała z muzykiem wspólny język i jest oczarowana muzykiem. Nergal zaintrygował nawet Huberta Urbańskiego. Prowadzący "The Voice od Poland" postanowił pójść na październikowy koncert Behemotha. Myślicie, ze Darski sprawdzi się w roli jurora i trenera?

Poli

Zobacz także:

Wylaszczeni trenerzy "The VOICE of Poland"

Kayah jest zauroczona Nergalem

To Szulim albo Mielcarz będzie współprowadzić "The VOICE of Poland"!

Więcej o:
Komentarze (13)
Urbański też jest zachwycony Nergalem
Zaloguj się
 • krzycho22

  Oceniono 4 razy 4

  Moze niech do łóżka od razu z nim wszyscy idą.

 • bratek2

  Oceniono 5 razy 3

  czemu mnie to nie dziwi ?! ano temu, ze pan darski juz na visus sprawia wrazenie faceta rzetelnego w tym czego sie podejmie i z ogromna charyzma.

 • bridget.

  Oceniono 2 razy 2

  ale się nim jaracie ;P.

 • ladyvvv

  Oceniono 6 razy 2

  Adam jest muzkiem i sprzedaje swoj muzykę, trudno gdyby siedział w piwnicy i brzydził się mediami..zreszt nigdy od nich nie stronił...W sumei to tylko od tabloidó stronił (i nadal storni) a za sprawą związku z Dodą jedyne co mu się udało zyskać, to pojawienie się na Pudelku (wątpliwe osignięcie) ..Tak czy inaczej wara od Adma, Doda jest celebrytką, Nergal jest artystą

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Nergal ma pojęcie o muzyce - zaprzeczyć nie można, choć na trenera śpiewu to on się nie nadaje, zważywszy, że on nie śpiewa, a ryczy jak stado baranów prowadzone na rzeź. A Kayah pewnie sobie ząbki ostrzy na niego, doświadczenie ma jesli chodzi o wokalistów.

 • dominika970622

  Oceniono 3 razy 1

  O lol;-) to oni o nim wcześniej nic nie wiedzieli czy co? Że teraz są nim tak zaskakująco zachwyceni? Aż się boję to oglądać...Czuję że z tego wyniknie coś niedobrego..i to batrdzo. Teraz są nim zachwyceni a za kilka tygodni/ miesięcy będą się z nim włóczyć po sądach xD a on ma ich zapewne wszystkich w d***e

 • xfactor.

  Oceniono 4 razy 0

  Nergal to zajebisty facet!!!!!!!!!!

 • goska97

  Oceniono 2 razy 0

  Myślę ze Adam będzie dobrym jurorem oraz trenerem...Myślę ze jest w porządku

 • eloszka

  Oceniono 3 razy -1

  a ja go luuuubie ; d

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX