Koledzy z klasy dokuczali synom Gawlińskiego

Dzieci gwiazd nie mają łatwego życia.

Życie dzieci gwiazd nie jest usłane różami. Dzieci Beckhamów od urodzenia żyją w świecie obiektywów, a córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin musiały obserwować wojnę medialną swoich rodziców. Z kolei synowie Roberta Gawlińskiego w szkole byli nękani przez kolegów. Oberwało im się właśnie za to, że synami TEGO z Wilków.

Nauczycielka w szkole spytała przy innych uczniach, czy są synami tego z Wilków. Przyznali, że tak. Wtedy kazała mnie pozdrowić. Koledzy nie mogli tego strawić i dokuczali im. Najpierw słownie, potem innymi sposobami - powiedział w "Na żywo" lider Wilków.

18-letni synowie Gawlińskiego, Beniamin i Emanuel musieli nauczyć się jak przyjmować takie ataki ze strony kolegów. Tata służył im pomocą.

Nie mogą być mięczakami. Ja w ich wieku wciąż wdawałem się w bójki. Koledzy uważali, że mam za duże powodzenie u koleżanek i zapraszali mnie na "solówki". Biłem się też w obronie dziewcząt. Tego nauczyłem też synów - mówi Gawliński.

A teraz pomyślcie, co czeka dzieci Wiśniewskiego? Za same imiona będą już wyśmiewane w klasie...

Poli

Zobacz także:

Jakie zachcianki ma Gawliński?

Sablewska: Można wiele powiedzieć o Dodzie, ale...

Doda pyta: Jakim bydlakiem trzeba być?

Więcej o:
Komentarze (27)
Koledzy z klasy dokuczali synom Gawlińskiego
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 10 razy 10

  PLOTEK - namawianie do szczucia ,jest karalne !!!!!!!!!!! / A to nie koledzy , tylko - BANDYCI !!!!!!!!!!!!!!

 • meg77

  Oceniono 8 razy 8

  Chciałam zauważyć, że starsze dzieci Wiśni już chodzą do szkoły, chłopiec skończył chyba już 2 klasę, i jak jesteście tacy wszechwiedzący to po co zadowalacie się spekulacjami? Moze najlepiej zapytajcie ich, albo dzieci z ich klasy... Czy RZECZYWIŚCIE są wyśmiewane "za same imiona"... Może ciebie Poli wyśmiewano już JUŻ ZA SAM WYGLĄD, NAZWISKO CZY IMIĘ, ale nie musisz tu przenosić swojej traumy. To twój problem.

 • ladyzgaga

  Oceniono 8 razy 8

  Ten portal z dnia na dzień jest coraz głupszy

 • nel

  Oceniono 5 razy 5

  Poli, nie musisz się martwić o dzieci Michała Wiśniewskiego. Myślę, że one i tak lepiej skończą, niż ty. Z całą pewnością nie będą "redaktorami" plotka. ;)

 • nkwd

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe skąd się wziął Poli?
  Granatem od pługa Cię oderwali,czy łojce w koszyczku Cię z Ciemnogrodu do miasta przywieźli i trafiła się posada???????
  Wyobrażam sobie,że na widok człowieka o innym kolorze skóry,pokazujesz palcem i zaśmiewasz się.
  Wiesz ,w Twoim przypadku nie pomoże nawet długotrwała terapia.Jesteś zwykłym CHAMEM I DEBILEM !!!!!!!!!!!

 • cholera

  Oceniono 4 razy 4

  ... O reaktorzynach, ktorzy schodza na psy i coraz wiecej osob to widzi... Czy oni w ogole sie troszcza o to co ludzie o nich mysla? Pismaki przeklete, ktorym sie wydaje ze wszystko moga, co gorsza: mysla ze sa blyskotliwi a sa coraz gorsi.

  Zauwazcie: wczoraj pisali o jakims kolesiu z idola, ktory zmienil wizerunek : sugerowali ze wyglada syfnie i zadali glupie pytanie "hit czy kit" - sugerujac, ze wyglada jak g....

  DZIS pisza o synach Gawlinskiego i Wisniewskiego, o ich imionach i wysmiewaniu sie - sugerujac rowniez TO SAMO.

  DZIENNIKARSTWO nie polega na subiektywnej ocenie, ale na przekazywaniu faktów, a nie MANIPULOWANIA NIMI wobec czytajacych/komentujacych !!!

 • gagula

  Oceniono 5 razy 3

  przystojni są jego synowie ! a za sposób wychowania Robertowi należą się brawa !

 • awau

  Oceniono 3 razy 3

  Panie ,,Poli...''. Nie wiem, czyś Polikarp, czy Polichroniusz, ale nie przeginaj, nie podjudzaj. Jeśli do tej pory dzieci M. Wiśniewskiego miały spokój, a teraz zacznie im ktoś dokuczać, będzie to twoja ,,zasługa''. Powinni cię wylać na zbity pysk za nietolerancję i napuszczanie jednych na drugich. ( a tak na marginesie: nie lubię M. Wiśniewskiego, ale od dzieci wara!)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Poli... Skoro nie potrafisz, nie pchaj się na afisz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX