Aktor "M jak miłość" o zachowaniu Muchy: PROSTACKIE, CHAMSKIE

Ostro krytykuje Annę Muchę.

Anna Mucha zawsze słynęła z kontrowersyjnych wypowiedzi i ciętych ripost. W końcu miała niezłego nauczyciela - Kubę Wojewódzkiego, z którym przez lata mieszkała pod jednym dachem. Wypowiedzi Muchy zawsze odbijały się szerokim echem. Jedną z nich skrytykował "kolega" Muchy z planu "M jak miłość", Tadeusz Chudecki.

Celebrytka Anna Mucha pytana, dlaczego nie wychodzi za mąż, odpowiada, że zamiast byle faceta, woli wibrator. 20-30 lat temu nikt by czegoś podobnego nie opublikował! To jest niegrzeczne, prostackie, chamskie... - ocenia aktor.

Pierwsza szpila to słowo - celebrytka. Zdaniem aktora, Mucha nie zapracowała sobie na miano gwiazdy czy aktorki. A przecież funkcjonuje w branży jako aktorka. Druga szpila to słowa - chamstwo i prostactwo. A trzecia to zarzucenie braku dyplomu. Chudecki krytykuje media, które nie piszą o prawdziwych gwiazdach tylko o celebrytach.

Jest o gwiazdeczkach, często bez szkół teatralnych, które nie wiadomo dlaczego uprawiają nasz zawód - dodał Chudecki.

Aktor przy okazji uderza też w gwiazdy bez dyplomów (czytaj: bracia Mroczek, Kasia Cichopek). Wszyscy pracują na planie "M jak miłość":-). Jedna wielka rodzina Mostowiaków. Ale Nowicki byłby z Chudeckiego dumny... W końcu ktoś przyznał mu rację.

Ally

Zobacz także:

Ich nikt nie wygryzie cz.1

Jak oni się poznali cz.3

Zobacz, jak wygląda mama Muchy

Więcej o:
Komentarze (46)
Aktor "M jak miłość" o zachowaniu Muchy: PROSTACKIE, CHAMSKIE
Zaloguj się
 • mikado

  Oceniono 18 razy 16

  Mucha bardzo by chciała być "niegrzeczną dziewczynką polskiego szołbiznesu", ale kiepsko jej to wychodzi,. Do tego potrzeba talentu aktorskiego i odrobiny wdzięku, a ona nie ma ani jednego, ani drugiego. Jest krzykliwa i ordynarna, a we wszystkich swoich "rolach" ma taki sam wyraz twarzy. Udaje bezczelną w sposób bardzo sztuczny i na siłę. Na przykład gdy niedawno wystąpiła u Lisa, przyszła w mini sięgającej połowy pośladków, usiadła w wyzywającej pozie i oświadczyła gospodarzowi programu, że będzie do niego mówić na "ty", bo tak jest jej wygodniej. Lis nie dał się w to wkręcić i dalej zwracał się do niej per "pani". Żenada! Pozostaje mieć nadzieję, że dziewczyna szczęśliwie odnajdzie swoje powołanie w macierzyństwie i na zawsze zniknie z mediów.

 • verizon

  Oceniono 14 razy 14

  Panie Chudecki...w stu procentach ma pan rację.

 • gumbas

  Oceniono 14 razy 14

  no bo ma racje jaka z niej aktorka ona w ogole grac nie umie u nas sie lansuje sam kicz czemu non top pisza o dodzie gdy ta nic mądrego nie robi a nie napisza o zdolnych osobach ktorych płyty sie sprzedają jak swieze bułeczki

 • myszka36

  Oceniono 12 razy 12

  mnie to nie zaszokowalo ,awsze kojarzyla mi sie z chamica

 • dominique_roark

  Oceniono 14 razy 12

  Ma rację!

 • krzycho22

  Oceniono 11 razy 11

  Plotku słowa Pana Tadeusza odnoszą się także do was. Nie musicie co drugi artykuł pisac o tym zerze, jakie "mądrości" powiedziałą, gdzie wyszła, jak obecnie wygląda jej brzuch itd.

 • slavkomatejovic

  Oceniono 11 razy 11

  Panie Tadeuszu, zgadzam się z Panem w 100%. Ma Pan absolutną rację.

 • malutka1990

  Oceniono 11 razy 11

  w sumie to ten facet ma racje

 • toj

  Oceniono 11 razy 11

  Ma rację !!!!!
  Namnożyło się tych niby aktorów.........najgorsze,że grają słabiutko.
  Rzadko zdarza się taki naturszczyk jak Himilsbach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX