Nowy facet Piechowiak to szef Radia Zet!

Ustawiła się?
Nowy facet Piechowiak Widać, że aktorka i szef Radia Zet dobrze się dogadują. Na premierze filmu "Kret" Andżelika Piechowiak pojawiła się z redaktorem naczelnym Radia Zet, Rafałem Olejniczakiem. Trzymali się za ręce i pozowali do zdjęć. Andżelika Piechowiak dopiero co rozstała się z Michałem Lesieniem, a już znalazła pocieszenie! I to nie byle jakie! Na premierze filmu "Kret" Piechowiak pojawiła się z redaktorem naczelnym Radia Zet, Rafałem Olejniczakiem! Trzymali się za ręce, obejmowali, wspólnie pozowali fotoreporterom. Oboje byli w doskonałych nastrojach, widać było że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Podobno Olejniczak od razu kiedy poznał Piechowiak, stracił dla niej głowę, a ich początkowa przyjaźń bardzo szybko zamieniła się w poważniejszą zażyłość. Obstawiacie, że jesień w mediach należeć będzie do nich?

Andżelika Piechowiak dopiero co rozstała się z Michałem Lesieniem, a już znalazła pocieszenie! I to nie byle jakie!

Na wczorajszej premierze filmu "Kret" Piechowiak pojawiła się z redaktorem naczelnym Radia Zet, Rafałem Olejniczakiem! Trzymali się za ręce, obejmowali, wspólnie pozowali fotoreporterom. Oboje byli w doskonałych nastrojach, widać było że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Podobno Olejniczak od razu kiedy poznał Piechowiak, stracił dla niej głowę, a ich początkowa przyjaźń bardzo szybko zamieniła się w poważniejszą zażyłość.

W sumie nieźle zamieniła - serialowego aktora mającego problemy z alkoholem i policją na redaktora naczelnego Radia Zet, a jednocześnie jedną z najlepszych męskich partii w Warszawie. Obstawiacie, że jesień w mediach należeć będzie do nich? ;-)

 andżelika piechowiak rafał olejniczak radio zet

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Królewski ślub wnuczki królowej Elżbiety

Dieta nie wyszła im na dobre, cz. 2

Anja Rubik w Polsce: Gessler, obrączka i fani