"Taniec z gwiazdami": znamy kolejne nazwiska!

Trzynasta edycja zapowiada się ciekawie. My zdradzamy wam kolejne pary, których zmagania będziecie mogli oglądać już od września.
"Tzg": Znamy kolejne nazwiska! Trzynasta edycja zapowiada się ciekawie! W XIII edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy byłego męża Katarzyny Skrzyneckiej Zbigniewa Urbańskiego i gwiazdę serialu "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego Każda kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" budzi olbrzymie emocje. Tym razem na parkiecie wystąpią razem Izabela Janachowska i Zbigniew Urbański. Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej zdecydował się na udział w XIII edycji. Akurat tej, której nie poprowadzi Kasia. Jego partnerką będzie Izabela Janachowska, seksowna tancerka, której mogliśmy się bliżej przyjrzeć w styczniowym "Playboy'u". W poprzedniej edycji tancerka zajęła drugie miejsce. Razem z Pawłem Stalińskim, któremu partnerowała. Na parkiecie pojawi się też gwiazda serialu "M jak miłość"- Kacper Kuszewski, a jego partnerką będzie znana już z ośmiu edycji Anna Głogowska. Tancerka jeszcze nigdy nie zwyciężyła. W pierwszej edycji partnerowała Witoldowi Pasztowi i wtedy osiągnęła najwyższe w swojej historii "Tzg" drugie miejsce. Miejmy nadzieję, że Kacper będzie miał więcej szczęścia.

Każda kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" budzi olbrzymie emocje. Tym razem na parkiecie wystąpią razem Izabela Janachowska i Zbigniew Urbański. Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej zdecydował się na udział w XIII edycji. Akurat tej której nie poprowadzi Kasia. Przypadek?

Jego partnerką będzie Izabela Janachowska, seksowna tancerka, której mogliśmy się bliżej przyjrzeć w styczniowym "Playboy'u"(gorącą sesję zobaczycie tutaj).  W poprzedniej edycji tancerka zajęła drugie miejsce. Razem z Pawłem Stalińskim, któremu partnerowała.

 

Na parkiecie pojawi się też gwiazda serialu "M jak miłość"- Kacper Kuszewski, a jego partnerką będzie znana już z ośmiu edycji Anna Głogowska. Tancerka jeszcze nigdy nie zwyciężyła. W pierwszej edycji partnerowała Witoldowi Pasztowi i wtedy osiągnęła najwyższe w swojej historii TzG drugie miejsce. Miejmy nadzieję, że Kacper będzie miał więcej szczęścia.

 

kori

Zobacz także:

12 pozycji Izabeli Janachowskiej

Najdroższe twarze polskiego szołbiznesu

Najfajniejsze blondynki polskiego szołbiznesu

Więcej o:
Komentarze (7)
"Taniec z gwiazdami": znamy kolejne nazwiska!
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 1 raz 1

  Jezu, masakra:/

 • lenore

  Oceniono 1 raz 1

  Niezly przekret z tym bylym Skrzyneckiej. Skad on ma takie uklady?

 • gelfix

  Oceniono 1 raz 1

  nie znam tych dwoch panow, przykro mi ;] super gwiazdy xD

 • eloszka

  0

  Kacper Kuszewski jest spoczi,ale Głogowskiej nie lubie..

 • zuzkaaa1207

  Oceniono 1 raz -1

  ;PPP tinyurl.com/i-will-it

 • kukok

  Oceniono 2 razy -2

  nie znam nikogo

  kukok.blox.pl/2011/07/10-najsmieszniejszych-scen-polskiego-kina.html

 • agnes898

  Oceniono 3 razy -3

  Jestem za Kacprem!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX