Taylor Lauter kupił auto za 200 tysięcy dolarów!

19-letni aktor sprawił sobie bardzo drogą zabaweczkę...
Lautner kupił auto za 200 tys. dol! 19-letni aktor sprawił sobie bardzo drogą zabawkę. W Taylorze Lautnerze drzemie prawdziwie męska i dość kosztowna pasja - miłość do niebotycznie drogich i diabelsko szybkich samochodów. Taylor Lautner sprawia wrażenie miłego i skromnego faceta. Jak się jednak okazało, drzemie w nim prawdziwie męska i dość kosztowna pasja - miłość do niebotycznie drogich i diabelsko szybkich samochodów. Taylor kilka dni temu wybrał się na zakupy razem z rodzicami. Widziano go w Los Angeles, jak wchodzi do salonu samochodowego, a wyjeżdża z niego jednym z najdroższych modeli Mercedesa 2012 SLS AMG. Koszt jednego takiego samochodu to 200 tysięcy dolarów.

Taylor Lautner sprawia wrażenie miłego i skromnego faceta. Jak się jednak okazało, drzemie w nim prawdziwie męska i dość kosztowna pasja - miłość do niebotycznie drogich i diabelsko szybkich samochodów.

Taylor kilka dni temu wybrał się na zakupy razem z rodzicami. Widziano go w Los Angeles, jak wchodzi do salonu samochodowego, a wyjeżdża z niego jednym z najdroższych modeli Mercedesa 2012 SLS AMG. Koszt jednego takiego samochodu to 200 tysięcy dolarów...

Tak prezentuje się nowe auto Taylora...

Co sądzicie? Fajne autko?

 

Zobacz także:

Taylor Lautner na plakacie do filmu "Abduction"

Gwiazdy "Zmierzchu" na premierze. ZDJĘCIA