Amy Winehouse przed śmiercią się zaręczyła

Amy Winehouse nie żyje.
Winehouse zaręczyła się przed śmiercią Szokujące fakty na temat zmarłej Amy Winehouse. Portal thesun.co.uk podaje za informatorem, że Reg Traviss na kilka tygodni przed śmiercią Amy Winehouse oświadczył się jej. Ślub zaplanowany był na przyszły rok. Reg Traviss oświadczył się Amy Winehouse na kilka tygodni przed śmiercią artystki. Jak podaje thesun.co.uk, podarował jej pierścionek z diamentem i poprosił o jej rękę. Informator portalu mówi: - Reg poprosił Amy o rękę i ona oczywiście się zgodziła. Chciała tylko być jego żoną i założyć rodzinę. Chciała w końcu wyzwolić się od swoich demonów. Podobno para planowała ślub w przyszłym roku. Amy poznała Rega zaledwie dwa miesiące po rozwodzie z Blake'em Fielder-Civilem. Amy spędziła w lipcu tydzień na odwyku. Chciała wtedy rzucić wódę. Planowała swoją przyszłość z Regiem - mówi informator.

Reg Traviss oświadczył się Amy Winehouse na kilka tygodni przed śmiercią artystki. Jak podaje thesun.co.uk, podarował jej pierścionek z diamentem i poprosił o jej rękę. Informator portalu mówi:

Reg poprosił Amy o rękę i ona oczywiście się zgodziła. Chciała tylko być jego żoną i założyć rodzinę. Chciała w końcu wyzwolić się od swoich demonów.

Podobno para planowała ślub w przyszłym roku. Amy poznała Rega zaledwie dwa miesiące po rozwodzie z Blake'm Fielder-Civil.

Amy spędziła w lipcu tydzień na odwyku. Chciała wtedy rzucić wódę. (...) Planowała swoją przyszłość z Regiem - mówi informator.

Zdjęcie poniżej zostało zrobione w sierpniu 2010 roku. Amy i Reg wyglądali wówczas na bardzo zakochanych.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Królewski ślub wnuczki królowej Elżbiety

Dieta nie wyszła im na dobre, cz. 2

Anja Rubik w Polsce: Gessler, obrączka i fani