Popielewicz wstydzi się związku z Mroczkiem?!

Ma krótką pamięć.
Popielewicz wstydzi się Mroczka?! Ma krótką pamięć W magazynie "Show" jest obszerny tekst o Agnieszce Popielewicz. Gwiazda ani słowem nie wspomina swojego związku z Marcinem Mroczkiem. Wyparła go z pamięci? Agnieszka Popielewicz w mediach zaistniała kilka lat temu dzięki związkowi z Marcinem Mroczkiem. Wspólne medialne imprezki, bankieciki, wyjazdy - to było na porządku dziennym. Dzięki temu Popielewicz stała się bywalczynią wszelakich rubryk towarzyskich, przestała być anonimowa, aż wreszcie dostała pracę w Polsacie. W kilka miesięcy po tym jak Popielewicz zaczęła pracować w Polsacie, jej związek z Marcinem Mroczkiem się zakończył. Dziś prezenterka nawet o nim nie pamięta. W najnowszym numerze "Show" jest obszerny tekst o Agnieszce Popielewicz. Magazyn przybliża czytelnikom "drogę" Popielewicz od dzieciństwa do dziś. Tekst wzbogacony jest o wypowiedzi dziennikarki. I choć wspominany jest m.in. związek prezenterki z czasów liceum, o Mroczku nie ma ani słowa! Wyparła z pamięci? A może po prostu woli o tym nie mówić...

Agnieszka Popielewicz w mediach zaistniała kilka lat temu dzięki związkowi z Marcinem Mroczkiem. Wspólne medialne imprezki, bankieciki, wyjazdy - to było na porządku dziennym. Dzięki temu Popielewicz stała się bywalczynią wszelakich rubryk towarzyskich, przestała być anonimowa, aż wreszcir dostała pracę w Polsacie.

W kilka miesięcy po tym jak Popielewicz zaczęła pracować w Polsacie, jej związek z Marcinem Mroczkiem się zakończył. Dziś prezenterka nawet o nim nie pamięta.

W najnowszym numerze "Show" jest obszerny tekst o Agnieszce Popielewicz. Magazyn przybliża czytelnikom "drogę" Popielewicz od dzieciństwa do dziś. Tekst wzbogacony jest o wypowiedzi dziennikarki. I choć wspominany jest m.in. związek prezenterki z czasów liceum, o Mroczku nie ma ani słowa!

 agnieszka popielewicz marcin mroczek

 

Wyparła z pamięci? A może po prostu woli o tym nie mówić...

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Gwiazdy spod szczęśliwej 13-tki

Gafa Farnej. Zniechęca Czechów do Polski?!

Więcej o:
Komentarze (30)
Popielewicz wstydzi się związku z Mroczkiem?!
Zaloguj się
 • toj

  Oceniono 13 razy 11

  Jeśli chodzi o Mroczka,no on jest po prostu....................Mroczkiem z Sochaczewa,niestety.
  A czym się cała ta Popielewicz od niego różni ,to nie bardzo rozumiem?Przecież to ten sam poziom.
  A swoją drogą ,pani Popielewicz-o swoich byłych ,nie mówi się źle,bo to nie o nich świadczy a tylko o PANI PROSTACTWIE !!!!!!!!!!!!!!

 • sofiija

  Oceniono 9 razy 9

  Niby dziewczyna jest ładna i właściwie wszystko na na swoim miejscu, ale jakoś mi się nie podoba. Nie wiem czemu, coś mi w niej przeszkadza.

 • ateofi

  Oceniono 10 razy 8

  A kto to jest ta pani i dlaczego ma taki dziwnie "przyklejony do twarzy" nieszczery uśmiech?!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  Oboje są obciachowi. Wzajemnie się wstydzić powinni ;]

 • marcelito

  Oceniono 7 razy 7

  Została "dziennikarką" bo spotykała się Mroczkiem. Czy nasz cywilizacja może upaść jeszcze niżej?

 • dagmara

  Oceniono 10 razy 6

  A kto to jest ta Popielewicz,by wstydzić się Mroczków ? Przeszła przez łóżko Mroczka,bez niego swiat by o niej nie słyszał ,a teraz udaje gwiazdę ! Co nie dziwi,bo takie miernoty są gwiazdeczkami TV. Mroczek/jeden i drugi/ to bardzo dobrze wychowani,kulturalni chłopcy Skończyli studia,świetnie tańczą, grają w serialu, nie ma ich w plotkarskich gazetach, i nie wiem czemu niektórzy wycieraja sobie nimi twarz.

 • shadpl

  Oceniono 6 razy 6

  No to klops. Popielewicz wstydzi się Mroczka, Mroczek Popielewicz, ich rodziny też się siebie wstydzą, wszyscy są zawstydzeni. A dla mnie jedno jest warte drugiego, dwa antytalenty.

 • refleksyjny

  Oceniono 5 razy 5

  Głupia Pipa

 • lisbeth

  Oceniono 5 razy 5

  Typowa kariera polskiej celebrytki. Powinna wydac ksiazke z poradami: Jak szybko zostac celebrytka bedac beztalenciem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX