Wojciechowska: ODPADŁY MI KAWAŁKI SKÓRY!

Tajemnice gwiazd.

Martyna Wojciechowska należy do tych gwiazd, które lubią brać byka za rogi. Nic więc dziwnego, że kocha takie sporty jak wspinanie się. Zresztą, to ma przełożenie na życie osobiste, bo Martyna lubi konkrety. Także w kwestii facetów. A ci do tej pory sprawiali dziennikarce zawód.

Z radością oddam mężczyźnie przywództwo w stadzie. Naprawdę. Tylko nigdy nie dochodziło do tego etapu, żeby oni się o tym przekonali. Strasznie nie lubię drobiazgowych, rozgorączkowanych, emocjonalnie rozchwianych panów, których teraz notorycznie spotykam. Dla mnie ideałem mężczyzny jest facet silny, który wie, czego chce. Może mieć oczywiście gorsze dni, każdemu to prawo przysługuje. Ale naprawdę powinien mieć dystans do świata. Ja sama nad tym pracowałam - mówi Martyna w "Na Żywo"

Ale najlepsze jest na końcu. Wyznaje, że szuka faceta twardszego do siebie. A to nie jest takie proste bo....

Wielu mężczyzn wychodzi z założenia, że jeśli kobieta jeździ w rajdach samochodowych to znaczy, że w domu codziennie o 6. rano robi pobudkę i rozkazuje mycie zębów. A po odmrożeniach na Mount Everest odpadły mi kawałki skóry i walczę teraz, żeby jakkolwiek wyglądać.

Czy znajdzie się mocniejszy i silniejszy w czasach, gdzie panowie używają kremu pod oczy?

Buka

Zobacz także:

Wojciechowska - od Big Brothera do gwiazdy

Pokazali ciało w słusznej sprawie

Oni przesadzili z Photoshopem na okładkach

Więcej o:
Komentarze (20)
Wojciechowska: ODPADŁY MI KAWAŁKI SKÓRY!
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 9 razy 7

  SILNY FACET?????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  TO SĄ JESZCZE TACY???
  To już dawno wymarły gatunek.Martyno ,rozejrzyj się do koła siebie-wszędzie tylko rozhisteryzowane,niezaradne,zniewieściałe lale z penisami.
  "Było i nima, jak w ruskim cyrku".

 • szaron_stoln

  Oceniono 4 razy 4

  Silny facet to marzenie większości kobiet, problem w tym, droga Martyno, że w naszym wieku ciężko takiego znaleźć: albo są zajęci, albo w stanie starokawalerskim - to może być gorsze niż facet - mimoza. Pozostają tylko ci z odzysku, ale i oni mają swoje mankamenty. Tak więc: "koncert życzeń" - jak najbardziej, trzeba się jednak liczyć z tym, że to może być "koncert niespełnionych życzeń". Ale powodzenia życzę z całego serca:)

 • hyolee

  Oceniono 4 razy 4

  Silna kobieta potrzebuje silnego faceta, a nie dziecka do niańczenia.

 • jagi

  Oceniono 4 razy 4

  Uwielbiam Martynę,odnoszę wrażenie,...że w jej towarzystwie,czułbym się bezpieczniej,niż w towarzystwie nie jednego mężczyzny:):)Jako raczej słaba osobowość ,strasznie zazdroszczę takim babeczkom jak Martyna duuuuuuużej odwagi,spontanu,apetytu na życie,...tylko naśladować:):)

 • vendea

  Oceniono 4 razy 4

  Silne kobiety przeważnie bywają samotne.

 • talkme

  Oceniono 3 razy 3

  a ja ją rozumiem.. dzisiaj pełno jest niby-facetów, tzw. metroseksualnych i tym podobnych lalusiów. Facet powinien być jak lew - nie zawracać sobie głowy brzęczącym komarem..:)

 • fudi

  Oceniono 3 razy 3

  Martyna to świetna kobieta. Ambitna, przebojowa, silna, odważna. Takie niestety nie należą do łatwych, a panowie szybko się zniechęcają. Życzę jej jednak wszystkiego najlepszego!

 • ladyzgaga

  Oceniono 4 razy 2

  Martyna najlepsza na całym świecie !

 • jankaj

  Oceniono 2 razy 2

  jakos ten artykul skladu sie nie trzyma-dzwoniono w jakims kosciele ale niewiadomo gdzie-brak stylistyki tekstu powoduje jego plytkosc i brak rzetelnosci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX