Gessler wściekła na newsy o komorniku

Konflikty gwiazd.

W tygodniu media podały informacje o tym, że podczas kręcenia kolejnego odcinka "Kuchennych Rewolucji" do nowego sezonu miała miejsce przykra sytuacja. Zamiast się  bawić i cieszyć właścicieli lokalu odwiedził komornik zajmując lokal.

Przeczytaj koniecznie: Komornik przerwał nagranie programu Gessler

Sprawa nadal jest w toku a portale i gazety prześcigają się w donoszeniu o rozwoju sprawy. Magdę Gessler cała sytuacja wkurzyła. Wychodzi na to, że media nie do końca przekazują to, co działo się na miejscu. Na przykład wykorzystywano do zilustrowania newsa zdjęcia sprzed lat jak Magda Gessler stoi w Warszawie ze Strażą Miejską:

Zrobione jest Ono w warszawie w czasie kuchennych rewolucji!!! Uff jak latwo jest wyciagac I posadzac nie wlasciwe wnioski. Tego plaszcza nie mialam w Leborku... W leborku nie nosilam zadnego plaszcza!!! Ktos uzyl zdjecie do sytuacji leborskiej Z Warszawy..... Dziennikarzem wszystkie chwyty dozwolone ... Kasa!!!! Post pisany jako drugi na dole post wczesniejszy - napisała Magda na Facebooku.

Informacje rozsyłała również Karolina Korwin-Piotrowska - koleżanka Magdy ze stacji TVN. Do tego również odniosła się Magda:

No I ktos ma problem Bo to nie jest prawda!!!! Widomosc podana przez Koroline ma trzy powazne merytoryczne bledy.... Ale tym zajmie sie stacja....((((( buuuuu

Grubo. Trzecia rzecz jaka zirytowała Magdę Gessler w tej całej sytuacji to fakt, że wykorzystano prawo przeciwko ludziom. Magda nie wierzy w przypadek, że komornik pojawił się akurat w momencie, gdy był finałowy dzień i wieczór kończący przygodę z "Kuchennymi Rewolucjami".

Mrock

Zobacz także:

Nie wyglądają na swoje lata cz. II

Gessler pomyliła polskie miasta

"Przyjaźń w rozmiarze XXL". Przesada!

Więcej o:
Komentarze (73)
Gessler wściekła na newsy o komorniku
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 8 razy 6

  @art_102: akurat w twoim tekście też można doszukać się błędów, więc przyganiał kocioł sagankowi... Nie wiedziałam, że "kuchara" jest wulgarnym słowem i przezwiskiem. Przecież ta kobieta JEST kucharą, i to całkiem tego faktu świadomą kucharą! Ja jej nie wypominam tuszy, wieku i narodowości, a kucharą została z wyboru. Chyba zbyt histerycznie reagujesz :-)
  Jak na "laskę" po ASP, jest zaskakująco prymitywna i wulgarna w swoich programach. Bluzga, poniża ludzi. Czy pełne konto i kilkadziesiąt knajp daje jej większe przywileje bycia chamską wobec innych? Ukończone ASP i pełny portfel nie są równoznaczne z ogładą. Prostak, mimo fakultetów i pieniędzy, pozostaje prostakiem.
  Wierz mi, że nie chciałabym być taką kucharą, naprawdę :-)))

 • tt_v1.1

  Oceniono 7 razy 5

  Kiedy ktoś zdejmie w końcu z wizji tę lampucerę?

 • public_enemy_uk

  Oceniono 7 razy 5

  pytanie :

  jak Gessler może wchodzić na zaplecze kuchenne bez nakrycia głowy? co na to sanepid?? ile włosów liczy zupa Gesslerowej ?

 • fanizymiko

  Oceniono 7 razy 5

  Szanowna pani Ikonowicz - nazwy miejscowości należy pisać z wielkiej/dużej litery. Polecam mniej podniecania się oglądaniem swoich zdjęć w kolorowych pisemkach a więcej nauki i dbania o rozwój intelektualny.

  Ach ty gwiazdo od siedmiu boleści.

 • pajacyk

  Oceniono 7 razy 5

  Czy ta kobieta wie, kiedy używa się wielkich liter, a kiedy małych, kiedy się stawia przecinki? Pisze bez ładu i składu, zmienia końcówki.. Porażka..

 • po_etry

  Oceniono 6 razy 4

  Że wściekła, to wiadomo, ale czy szczepiona????

 • spam

  Oceniono 4 razy 4

  dzien bez M Sresler dniem straconym

 • bezkrytycznie

  Oceniono 4 razy 4

  Czyli ten cyrk w celu podniesienia oglądalności?!? Hahahaha, ale ze mnie naiwniak... Nic dziwnego, że pl0tkowe redaktorzyny się onanizują tym tematem, żeby tylko pobić oglądalność. Pl0tek to TVN-owska szczekaczka przecież :)))

 • po_etry

  Oceniono 6 razy 4

  bezkrytycznie, Komornik poszedł na szoł Ikonowiczówny, bo go o to prosiła. Zerżnięte z amerykańskiego szoł tego typu, tam też była taka akcja. Cała geslerowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX