Borcuch i Ostrowska ROZWODZĄ SIĘ! Przez Frycz?

Decyzja zapadła, będzie rozwód.
Borcuch i Ostrowska rozwodzą się? Decyzja zapadła, będzie rozwód. Ilona Ostrowska, znana z serialu "Ranczo" rozwodzi się z mężem Jackiem Borcuchem. Małżeństwo rozpadło się po 7 latach. Aktorka sama złożyła dokumenty rozwodowe. Ilona Ostrowska, znana z serialu "Ranczo" rozwodzi się z mężem Jackiem Borcuchem. Małżeństwo rozpadło się po 7 latach. Aktorka nie chce już walczyć o uratowanie tego związku i sama złożyła dokumenty rozwodowe. Wybaczyła mu wystarczająco dużo, nawet zdradę! Jednak każdemu kończy się cierpliwość. Zwłaszcza, że Jacek nie ukrywa swojej fascynacji młodszą o siedemnaście lat Olgą Frycz. Ilona miała dość upokorzenia i złożyła wniosek o rozwód. Jak podaje se.pl, sprawa powinna się zakończyć w październiku tego roku. Niestety, na rozpadzie małżeństwa najbardziej ucierpi ich pięcioletnia córeczka Miłosława. - Tak, termin rozprawy rozwodowej został już wyznaczony. Pierwsza rozprawa odbędzie się w październiku. Wszystko przez romanse Borcucha. Reżyser poznał Olgę na planie filmu "Wszystko co kocham", który reżyserował. Romans przetrwał trzy lata i w końcu doprowadził do rozpadu małżeństwa. Jacek wyprowadził się z domu i zaczął pomieszkiwać u Olgi. Tego Ilona już nie wytrzymała.

Ilona Ostrowska, znana z serialu "Ranczo" rozwodzi się z mężem Jackiem Borcuchem. Małżeństwo rozpadło się po 7 latach. Aktorka nie chce już walczyć o uratowanie tego związku i sama złożyła dokumenty rozwodowe. Wybaczyła mu wystarczająco dużo, nawet zdradę! Jednak każdemu kończy się cierpliwość. Zwłaszcza, że Jacek nie ukrywa swojej fascynacji młodszą o siedemnaście lat Olgą Frycz.

Ilona miała dość upokorzenia i złożyła wniosek o rozwód. Jak podaje se.pl sprawa powinna się zakończyć w październiku tego roku. Niestety na rozpadzie małżeństwa najbardziej ucierpi ich pięcioletnia córeczka Miłosława.

- Tak, termin rozprawy rozwodowej został już wyznaczony. Pierwsza rozprawa odbędzie się w październiku

Wszystko przez romanse Borcucha. Reżyser poznał Olgę na planie filmu "Wszystko co kocham", który reżyserował. Romans przetrwał trzy lata i w końcu doprowadził do rozpadu małżeństwa. Jacek wyprowadził się z domu i zaczął pomieszkiwać u Olgi. Tego Ilona już nie wytrzymała.

Jacek i Ilona w 2008 roku.

 

Olga Frycz

 

kori

Zobacz także:

Monika Brodka zmienną jest

Najdroższe twarze polskiego szołbiznesu

Anja i Sasha - jaka piękna miłośćWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/ilona-ostrowska-i-jacek-borcuch-rozwodza-sie-przez-olge-frycz_197872.html


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/ilona-ostrowska-i-jacek-borcuch-rozwodza-sie-przez-olge-frycz_197872.html
Więcej o:
Komentarze (29)
Borcuch i Ostrowska ROZWODZĄ SIĘ! Przez Frycz?
Zaloguj się
 • stefanek

  Oceniono 15 razy 15

  Facet jest debilem! Taka fajna zone zamienia na OBLESNEGO BURAKA!

 • migotka82

  Oceniono 13 razy 13

  Olga frycz to kompletny pustak. Ilona Ostrowska da sobie radę bez tego frajera który poleciał na pustostan...

 • sofiija

  Oceniono 12 razy 12

  Żeby jeszcze ta Frycz jakaś ładna była, ale ona ma nienaturalnie dużą głowę i płaską twarz. Kryzys wieku średniego go dopadł, jak nic.

 • kolorovva

  Oceniono 12 razy 12

  Facet nie wie co traci ! .

 • zuziool

  Oceniono 11 razy 11

  Frycz głupi szczur, Borcuch obleśny dziad, Ostrowska super babka :)

 • selmine

  Oceniono 11 razy 11

  Gostek musi być porąbany, że zostawia Ilonę Ostrowską dla tej małej, paskudnej żmii. A w ogóle to pasują do siebie, bo on z kolei wygląda jak Filip z konopii.

 • pikowanadama

  Oceniono 9 razy 9

  selmine dokladnie kobiete z klasa zostawic dla panienki ktora szybko rozklada nogi

 • antonow

  Oceniono 7 razy 7

  Kobieta kobiecie zgotowala ten los :-(

 • jkjk

  Oceniono 7 razy 7

  szkoda ,i kolejne dziecko z rozwalonej rodziny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX