Kożuchowska zamieszka w rezydencji

Zobacz!
Kożuchowska zamieszka w rezydencji Aktorka wyprowadza się wraz z mężem z warszawskiego Powiśla Małgorzata Kożuchowska zamieszka wkrótce wraz z mężem Bartkiem Wróblewskim w domu na warszawskim Wilanowie Już niebawem Małgorzata Kożuchowska ze swoim mężem Bartkiem Wróblewskim i psem - wyżłem Al Pacino - wyprowadzi się z warszawskiego Powiśla do rezydencji na warszawskim Wilanowie. Nowe gniazdko aktorki i jej męża to ogromna posiadłość z dużym domem! Tymczasem okazuje się, że im bliżej przeprowadzki, tym Kożuchowska ma coraz więcej wątpliwości z nią związanych. Przede wszystkim żal jej rozstawać się ze swoim dotychczasowym mieszkaniem w starej klimatycznej kamienicy na Powiślu, z którym łączy ją wiele pozytywnych wspomnień. Na ten moment plan jest więc taki, że mieszkanie nie zostanie sprzedane, a oddane rodzicom aktorki, którzy dzięki temu będą mogli częściej przyjeżdżać do stolicy z Torunia.

Już niebawem Małgorzata Kożuchowska ze swoim mężem Bartkiem Wróblewskim i psem - wyżłem Al Pacino  - wyprowadzi się z warszawskiego Powiśla do rezydencji na warszawskim Wilanowie. Nowe gniazdko aktorki i jej męża to ogromna posiadłość z dużym domem!

 małgorzata kożuchowska

 małgorzata kożuchowska

(skany z magazynu "Rewia" - Nr 30/2011)

Tymczasem okazuje się, że im bliżej przeprowadzki, tym Kożuchowska ma coraz więcej wątpliwości z nią związanych. Przede wszystkim żal jej rozstawać się ze swoim dotychczasowym mieszkaniem w starej klimatycznej kamienicy na Powiślu, z którym łączy ją wiele pozytywnych wspomnień.

Na ten moment plan jest więc taki, że mieszkanie nie zostanie sprzedane, a oddane rodzicom aktorki, którzy dzięki temu będą mogli częściej przyjeżdżać do stolicy z Torunia.

Czy w nowym mieszkaniu Kożuchowska doczeka się upragnionego potomstwa? Plotek trzyma kciuki!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Gwiazdy spod szczęśliwej 13-tki

Gafa Farnej. Zniechęca Czechów do Polski?!


Więcej o:
Komentarze (17)
Kożuchowska zamieszka w rezydencji
Zaloguj się
 • agniecha75

  Oceniono 5 razy 5

  przepraszam, ale to jest ta PIEKNA posiadlosc? to przeciz duzy dom, bez stylu i charakteru jakiegos szczegolnego.... Posiadlosci to na conajmniej 2 hektarach ziemi,...

 • rysiek

  Oceniono 4 razy 4

  ten kloc to owa "rezydencja"? zero stylu, niezgrabna bryła. słoma z butów...

 • mika17

  Oceniono 3 razy 3

  O mamo jaki ten dom brzydki. Na architekcie oszczedzali?

 • gatta66

  Oceniono 2 razy 2

  Tak jest, im starsza, tym lepiej, najlepsza kandydatka na pierworódkę. Piszta tak, a nie "gwiazdy" uwierzą, że czas stoi w miejscu, a prawda jest taka, że po 40 klimakterium stoi u drzwi, dziecina natomiast ma wielkie szanse na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

 • fanizymiko

  Oceniono 2 razy 2

  to jest rezydencja?? to redaktor Plotka musi mieszkać chyba w jeszcze spłacanej przez 28 lat kawalerce na Tarchominie i kazdy wiekszy metraż to dla niego rezydencja:))))

 • fun005

  Oceniono 2 razy 2

  nie zazdroszczę jej na Wilanowie cały czas jest woda:(

 • psychicaldoll

  0

  Miley Cyrus zaręczona ! Zobacz zdjęcia ! tnij.org/mv2h

 • zdz

  0

  Ma problem? Mogę zastąpić Bartka, jeżeli nie może.

 • mhath

  0

  Kupię sobie psa. A dokładnie sukę. Nazwę ją Małgorzata Kożuchowska. Pięknie,nie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX