Kożuchowska zamieszka w rezydencji

Zobacz!
Kożuchowska zamieszka w rezydencji Aktorka wyprowadza się wraz z mężem z warszawskiego Powiśla Małgorzata Kożuchowska zamieszka wkrótce wraz z mężem Bartkiem Wróblewskim w domu na warszawskim Wilanowie Już niebawem Małgorzata Kożuchowska ze swoim mężem Bartkiem Wróblewskim i psem - wyżłem Al Pacino - wyprowadzi się z warszawskiego Powiśla do rezydencji na warszawskim Wilanowie. Nowe gniazdko aktorki i jej męża to ogromna posiadłość z dużym domem! Tymczasem okazuje się, że im bliżej przeprowadzki, tym Kożuchowska ma coraz więcej wątpliwości z nią związanych. Przede wszystkim żal jej rozstawać się ze swoim dotychczasowym mieszkaniem w starej klimatycznej kamienicy na Powiślu, z którym łączy ją wiele pozytywnych wspomnień. Na ten moment plan jest więc taki, że mieszkanie nie zostanie sprzedane, a oddane rodzicom aktorki, którzy dzięki temu będą mogli częściej przyjeżdżać do stolicy z Torunia.

Już niebawem Małgorzata Kożuchowska ze swoim mężem Bartkiem Wróblewskim i psem - wyżłem Al Pacino  - wyprowadzi się z warszawskiego Powiśla do rezydencji na warszawskim Wilanowie. Nowe gniazdko aktorki i jej męża to ogromna posiadłość z dużym domem!

 małgorzata kożuchowska

 małgorzata kożuchowska

(skany z magazynu "Rewia" - Nr 30/2011)

Tymczasem okazuje się, że im bliżej przeprowadzki, tym Kożuchowska ma coraz więcej wątpliwości z nią związanych. Przede wszystkim żal jej rozstawać się ze swoim dotychczasowym mieszkaniem w starej klimatycznej kamienicy na Powiślu, z którym łączy ją wiele pozytywnych wspomnień.

Na ten moment plan jest więc taki, że mieszkanie nie zostanie sprzedane, a oddane rodzicom aktorki, którzy dzięki temu będą mogli częściej przyjeżdżać do stolicy z Torunia.

Czy w nowym mieszkaniu Kożuchowska doczeka się upragnionego potomstwa? Plotek trzyma kciuki!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Gwiazdy spod szczęśliwej 13-tki

Gafa Farnej. Zniechęca Czechów do Polski?!