Amy Winehouse: jak podzielą jej majątek?

Amy Winehouse nie żyje.
Jak podzielą majątek Amy Winehouse? Amy Winehouse nie zostawiła nic byłemu mężowi Szacuje się, że fortuna zmarłej niedawno Amy Winehouse wynosi 10 mln funtów i ciągle rośnie. Majątek zostanie rozdzielony pomiędzy jej najbliższą rodzinę. W kwietniu magazyn "Sunday Times" ocenił majątek Amy Winehouse na 6 milionów funtów. Teraz szacuje się, że jej fortuna wzrosła do 10 milionów funtów i ciągle rośnie. Album ''Back to Black'' zajmuje pierwsze miejsce na liście iTunes w 17 krajach. Jak podaje dailymail.co.uk, majątek Amy zostanie rozdzielony między jej najbliższą rodzinę - brata Alexa, rozwiedzionych rodziców: Mitcha i cierpiącą na stwardnienie rozsiane matkę Janis. Amy nie pozwoliła, aby jej były mąż Blake Fielder-Civil dostał cokolwiek z jej fortuny. Podobno pieniądze w czasie rozwodu były rozdysponowane tak, że Blake nie będzie mógł nic uszczknąć.

W kwietniu magazyn Sunday Times ocenił majątek Amy Winehouse na 6 milionów funtów. Teraz szacuje się, że jej fortuna wzrosła do 10 milionów funtów i ciągle rośnie. Album ''Back to Black'' zajmuje pierwsze miejsce na liście iTunes w 17 krajach!

Jak podaje dailymail.co.uk, majątek Amy zostanie rozdzielony między jej najbliższą rodzinę - brata Alexa, rozwiedzionych rodziców: Mitcha i cierpiącą na stwardnienie rozsiane matkę Janis. Amy nie pozwoliła, aby jej były mąż Blake Fielder-Civil dostał cokolwiek z jej fortuny. Podobno pieniądze w czasie rozwodu były rozdysponowane tak, że Blake nie mógł nic uszczknąć.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Pogrzeb Amy Winehouse. FOTO

Zmarli mając zaledwie 27 lat...

Bliscy Amy Winehouse płaczą pod jej domem