"Bloguj z Plotkiem" i zostań redaktorem Plotka

Załóż bloga, pisz o gwiazdach i dołącz do ekipy Plotka.

Chcesz pracować w redakcji najlepszego serwisu plotkarskiego, nauczyć się warsztatu i poznać tajniki pracy w Internecie? Jeśli potrafisz pisać to czekamy na Twoje zgłoszenie. Masz szansę dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu, przy którym rozwiniesz swoje możliwości.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Załóż bloga - zaloguj się w serwisie Plotek.pl, jeśli nie masz konta skorzystaj z formularza rejestracji (instrukcja aktywacji konta). Kliknij w link blog, wybierz nazwę i gotowe! Jeśli jesteś zalogowany kliknij w ten link i przejdź do blogów.

 

 

 

 

 

2. Napisz minimum 10 notek - notki mogą mieć dowolną długość, formę, konwencję. Nie musisz się sugerować Plotkiem, chcemy poznać Ciebie i Twoje podejście do tematyki. Wykaż się kreatywnością i indywidualnym podejściem do tematyki. Czekamy na recenzje, newsy, reportaże, wszystko co związane jest z showbiznesem i gwiazdami.

3. Prześlij link do bloga oraz dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu na adres konkurs(at)plotek.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 września 2011.

4. Wyniki ogłosimy w serwisie 8 września.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem.