"Bloguj z Plotkiem" i zostań redaktorem Plotka

Załóż bloga, pisz o gwiazdach i dołącz do ekipy Plotka.

Chcesz pracować w redakcji najlepszego serwisu plotkarskiego, nauczyć się warsztatu i poznać tajniki pracy w Internecie? Jeśli potrafisz pisać to czekamy na Twoje zgłoszenie. Masz szansę dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu, przy którym rozwiniesz swoje możliwości.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Załóż bloga - zaloguj się w serwisie Plotek.pl, jeśli nie masz konta skorzystaj z formularza rejestracji (instrukcja aktywacji konta). Kliknij w link blog, wybierz nazwę i gotowe! Jeśli jesteś zalogowany kliknij w ten link i przejdź do blogów.

 

 

 

 

 

2. Napisz minimum 10 notek - notki mogą mieć dowolną długość, formę, konwencję. Nie musisz się sugerować Plotkiem, chcemy poznać Ciebie i Twoje podejście do tematyki. Wykaż się kreatywnością i indywidualnym podejściem do tematyki. Czekamy na recenzje, newsy, reportaże, wszystko co związane jest z showbiznesem i gwiazdami.

3. Prześlij link do bloga oraz dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu na adres konkurs(at)plotek.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 września 2011.

4. Wyniki ogłosimy w serwisie 8 września.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem.

Więcej o:
Komentarze (34)
"Bloguj z Plotkiem" i zostań redaktorem Plotka
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 14 razy 12

  "Masz szansę dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu, przy którym rozwiniesz swoje możliwości." - buhahahahahahaha!!! dawno się tak nie uśmiałam!!! lol

 • cholera

  Oceniono 7 razy 7

  To jakis żart !!! AHAHAAHA BYC jedna z redaktorzyn - smiechu warte.
  Ciekawi mnie rowniez, co to za ograniczenia o ktorych napisaliscie, i o ktore zapytala vel ossa - czemu nie wyjasnicie, dlaczego "do 3o lat"? Dolaczam sie do pytania. Bardzo interesujace.

 • reki335

  Oceniono 9 razy 7

  tak, na Plotku to się dopiero można nauczyć warsztatu :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 6

  Kurde!! Za stary jestem i nie załapię się <smutek i żal> :) Co to za dyskryminacja ze względu na wiek? Czyżby mi - po przekroczeniu trzydziestki kilka lat temu - ubyło zdolności formułowania zdań? :)
  A największy żart to fragment: "chcesz (...) nauczyć się warsztatu" buahahahahaha Dobre!!! A kto będzie nauczycielem? Pałacyk czy Mrock?

 • ossa

  Oceniono 6 razy 6

  "Jeśli (...) MASZ MNIEJ NIŻ 30 lat". Czy takie ograniczenie jest zgodne z prawem? I - z czystej ciekawości - z czego wynika?

 • artyyysta

  Oceniono 5 razy 5

  ja pie... oni chca nowych ludzi, a sami wala byki nawet w we wlasnym niusie. zenada. a po drugie chca troche danych sciagnac, o co to to nie. takie nabory ne tak sie robi. zenada raz jeszcze.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  @gelfix - nie, zatrudnienie korektora odpada, bo większość tekstów musiałby napisać na nowo.

 • dzierlatka55

  Oceniono 4 razy 4

  przepraszam bardzo ,ale to jakiś żart ? mam nadzieję ,że te wszystkie redaktorzyny dotychczas tu skrobiące newsy - pójdą do wymiany....albo do szkół !!!! a z tym "doświadczonym zespołem" to już ostre przegięcie !!! nie macie za grosz samokrytyki....

 • ritti

  Oceniono 4 razy 4

  " Masz szansę dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu, przy którym rozwiniesz swoje możliwości"
  -------------------------
  Żart roku....To raczej te niedouki bez talentu szukają frajerów którzy za nich cos mądrego wymyślą wreszcie... Waszych plotkowych notek czytać bez bólu zebów i jaj czytać się nie da...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX