Doda jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie

Sukces wokalistki.

Strona BleacherReport.com słynie z różnych sondaży, które obejmują cały świat. Ostatnio dziennikarze serwisu wśród swoich czytelników przeprowadzili głosowanie na najseksowniejsze kobiety na świecie. Ich wspólnym mianownikiem miało być to, że są, albo były dziewczynami, bądź żonami piłkarzy.

Notowanych zostało 101 pięknych kobiet, a wśród nich nasza Doda! Była żona Radosława Majdana zajęła w tym rankingu wysokie 12. miejsce! Wyprzedziła m.in. Victorię Beckham, Shakirę i Elisabettę Canalis.

 dorota doda rabczewska

Co prawda Doda już dawno nie jest żoną piłkarza, ale co tam. Brawa dla Dody!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Najfajniejsze blondynki polskiego szołbiznesu

Największe obciachy gwiazd

Najmłodsi lanserzy warszawki


Więcej o:
Komentarze (62)
Doda jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie
Zaloguj się
 • absolutny

  Oceniono 16 razy 10

  Angielski trudna język? Nie na liście najseksowniejszych kobiet świata, tylko najseksowniejszych żon/dziewczyn piłkarzy...

 • po_etry

  Oceniono 14 razy 10

  no_nick, 100 procent racji!
  Do plotka wpłynęła drobna wpłata od dodzi.

  dodzia dawno nie jest ani żoną, a ni nawet niczyją dziewczyną, a przede wszystkim dawno już nie wygląda tak, jak na tym zdjęciu.

 • no_nick

  Oceniono 12 razy 8

  Jakas nikomu nieznana kobiecinka zaszla w ciaze, w Czechach urodzil sie slon, nikomu nie znana strona opublikowala Dode w spise kobiet pilkarzy (ktorzy jak wiadomo naleza do elity intelektualnej swiata, zaraz po fizykach kwantowych) - co to za dzien dzisiaj ? Planety ustawily sie w jeden szereg ? Szczegolnie korzystne promieniowanie kosmiczne ? Ah prawda - opublikowano zdjecia kobiety z listy osob o nieustalonej tozsamosci i faceta, podobnego do portretu pamieciowego , ktorzy kopulowali w basenie - w przyszlym roku 26 lipca jak nic bedzie swietem debilnych newsow. Czyli branzowym swietem Plotka. Juz dzis wszystkiego najlepszego !

 • gonzo

  Oceniono 9 razy 7

  "Sexiest Soccer Wifes and Girlfiends" chodzi więc kobiety które były lub są w związku z piłkarzami, a nie najpiękniejsze kobiety na świecie...

 • sansa

  Oceniono 10 razy 6

  A wynik plebiscytu pewnie jest tak samo prawdziwy, jak złota płyta oraz IQ

 • szaron_stoln

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe, jakie były kryteria...;) Ciężko w tej konkurencji nie wyprzedzić V. Beckham (pani Canalis nie znam, więc się nie wypowiadam), ale przy Shakirze "nasza" Doda wygląda jak tania ku.rewka.

 • niewygrzana

  Oceniono 9 razy 5

  Moim zdaniem na "seksapil" składa się też styl bycia, mówienia, sposób wysławiania się. Na korzyść Dody przemawiało po prostu to, że oceniano ją tylko na podstawie zdjęć. Gdyby oceniający posłuchali jej końskiego śmiechu, zobaczyli jej wulgarny i prostacki sposób bycia oraz posłuchali jej nieskładnych, nielogicznych wypowiedzi, to pewnie raz-dwa wypadłaby z rankingu. Bo jakim cudem kobieta, zachowująca się jak nierozgarnięty gimnazjalista, może w ogóle zostać uznana za "seksowną"??? Niepojęte.

 • demetria0606

  Oceniono 12 razy 4

  Owszem Doda jest seksowna ale pusta . A Shakira jest i ładna i mądra :) Nie rozumiem co tam robi Victoria , która urody nie ma za grosz a te jej minki wiecznie niezadowolonej księżniczki wcale nie dodają jej uroku .

 • akuukuu

  Oceniono 8 razy 4

  Tu bardziej o Majdanie piszą niż od dodzie. ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX