Szpak wydaje płytę

Udało mu się!
Szpak wydaje płytę Udało mu się! Choć zajął drugie, nie pierwsze miejsce w "X Factor", Michał Szpak podpisał kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska i aktualnie nagrywa płytę. Michał Szpak od samego początku typowany był na finalistę pierwszej polskiej edycji programu "X Factor". Charyzmatyczny wokalista rzeczywiście znalazł się w finale, a ostatecznie zajął w nim II miejsce. I choć II miejsce nie gwarantowało mu wydania płyty, to Szpak właśnie podpisał kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska i aktualnie nagrywa krążek.

Michał Szpak od samego początku typowany był na finalistę pierwszej polskiej edycji programu "X Factor". Charyzmatyczny wokalista rzeczywiście znalazł się w finale, a ostatecznie zajął w nim II miejsce.

I choć II miejsce nie gwarantowało wydania płyty, to Szpak właśnie podpisał kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska i aktualnie nagrywa krążek - posłuchajcie sami!

Czekacie na album Michała Szpaka?

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Najfajniejsze blondynki polskiego szołbiznesu

Największe obciachy gwiazd

Najmłodsi lanserzy warszawki


Więcej o:
Komentarze (37)
Szpak wydaje płytę
Zaloguj się
 • malutka1990

  Oceniono 6 razy 2

  uwielbiam go :)

 • ladyzgaga

  Oceniono 8 razy 2

  Kobieta trans wydaję płytę. Na pewno nie kupię ;)

 • ankapi

  Oceniono 2 razy 2

  skomentuję dopiero jak poslucham kilku kawałków z tej płyty.

 • koja

  Oceniono 1 raz 1

  Sympatyczny chłopak. No i głos ma super!

 • 3neweastwick

  Oceniono 5 razy 1

  JAKI ŻAL !!!!

 • marcelito

  Oceniono 5 razy 1

  Ciężki finansowo okres dla gimnazjalistek się zapowiada: Doda wydała płytę, Madox i Szpak chcą wydać swoje płyty. Szykuje się zmiana jakościowa - teraz gó...ary zamiast robić loda za dezodorant, albo sprzedawać swoje nagie zdjęcia za doładowanie telefonu, będą to robić za płytę Szpaka/Madoxa. Plotek może świętować zwycięstwo "kultury" nad materializmem ;)

 • blacke

  Oceniono 7 razy 1

  Jakże on może śpiewać, jeżeli ledwo co mówi?

 • musska

  Oceniono 7 razy 1

  ale super , NIE KUPIE

 • cosma

  Oceniono 9 razy 1

  SZPAK - to jest GOŚĆ !!!!!!!!!!! i zaśpiewa i zatańczy !!!!!!!!!!!!!!!! a reszta POLAKÓW , tylko narzeka !!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX