Lady Gaga ZNOWU pobiła rekord świata

.
Lady Gaga ZNOWU pobiła rekord świata Na szczycie listy w rekordowym czasie Lady Gaga znowu pobiła rekord świata. Jej nowa piosenka "Born this way" w przeciągu trzech godzin uplasowała się na szczycie listy "Top 10 Song" iTunes Store. Amerykańska piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć. Ledwo w internecie pojawił się nowy singiel Lady Gagi - "Born this way", a już ma na koncie rekordy. Jak podaje gagaface.pl, w przeciągu trzech godzin nowa piosenka artystki uplasowała się na szczycie listy "Top 10 Song" iTunes Store. Dotychczasowy rekord należał do Taylor Swift z kawałkiem "Mine", który zdobył miejsce pierwsze po pięciu godzinach. Aktualnie "Born this way" jest numerem jeden na iTunes w aż 23 krajach! Kawałek kosztuje tylko 1,29 $. Tak czy inaczej aż strach pomyśleć co się będzie działo, gdy nowa płyta Gagi trafi do sklepów.

Amerykańska piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć. Ledwo w internecie pojawił się nowy singiel Lady Gagi - "Born this way", a już ma na koncie rekordy. Jak podaje gagaface.pl, w przeciągu trzech godzin nowa piosenka artystki uplasowała się na szczycie listy "Top 10 Song" iTunes Store.

Dotychczasowy rekord należał do Taylor Swift z kawałkiem "Mine", który zdobył miejsce pierwsze po pięciu godzinach. Aktualnie "Born this way" jest numerem jeden na iTunes w aż 23 krajach! Kawałek kosztuje tylko 1,29 $. Tak czy inaczej aż strach pomyśleć co się będzie działo, gdy nowa płyta Gagi trafi do sklepów.

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Kazadi atakuje Lady Gagę!

Nowa piosenka Lady Gagi. Będzie HIT?

Lady GaGa w piórach