Lady Gaga ZNOWU pobiła rekord świata

.
Lady Gaga ZNOWU pobiła rekord świata Na szczycie listy w rekordowym czasie Lady Gaga znowu pobiła rekord świata. Jej nowa piosenka "Born this way" w przeciągu trzech godzin uplasowała się na szczycie listy "Top 10 Song" iTunes Store. Amerykańska piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć. Ledwo w internecie pojawił się nowy singiel Lady Gagi - "Born this way", a już ma na koncie rekordy. Jak podaje gagaface.pl, w przeciągu trzech godzin nowa piosenka artystki uplasowała się na szczycie listy "Top 10 Song" iTunes Store. Dotychczasowy rekord należał do Taylor Swift z kawałkiem "Mine", który zdobył miejsce pierwsze po pięciu godzinach. Aktualnie "Born this way" jest numerem jeden na iTunes w aż 23 krajach! Kawałek kosztuje tylko 1,29 $. Tak czy inaczej aż strach pomyśleć co się będzie działo, gdy nowa płyta Gagi trafi do sklepów.

Amerykańska piosenkarka nie daje o sobie zapomnieć. Ledwo w internecie pojawił się nowy singiel Lady Gagi - "Born this way", a już ma na koncie rekordy. Jak podaje gagaface.pl, w przeciągu trzech godzin nowa piosenka artystki uplasowała się na szczycie listy "Top 10 Song" iTunes Store.

Dotychczasowy rekord należał do Taylor Swift z kawałkiem "Mine", który zdobył miejsce pierwsze po pięciu godzinach. Aktualnie "Born this way" jest numerem jeden na iTunes w aż 23 krajach! Kawałek kosztuje tylko 1,29 $. Tak czy inaczej aż strach pomyśleć co się będzie działo, gdy nowa płyta Gagi trafi do sklepów.

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Kazadi atakuje Lady Gagę!

Nowa piosenka Lady Gagi. Będzie HIT?

Lady GaGa w piórach

Więcej o:
Komentarze (48)
Lady Gaga ZNOWU pobiła rekord świata
Zaloguj się
 • mikifly

  Oceniono 7 razy 5

  dla mnie to obna jest totalnym nieporozumieniem, ani spiea ani wyglada ani nie ma klasy!
  jak takie cudo moze zrobic kariere!!!??? a sorki zapoamialem to komercja czyli ma sie podobac totalnemu bezgustowi szarej spolecznosci ,,

 • dr.dildo

  Oceniono 6 razy 4

  Ani wygląda, ani śpiewać umie...Ale jaka publika taka gwiazda. Żenua.

 • marcelito

  Oceniono 8 razy 4

  eeee... myślałem że wysrała się sobie na klatę albo przynajmniej wsadziła głowę w odbyt słonia, w końcu jest przecież "kontrowersyjną artystką" i mogłaby znowu czymś "zaszokować świat". A tu takie nuuudy:(

 • madziag

  Oceniono 4 razy 4

  Spoko :)

 • dmm

  Oceniono 6 razy 4

  jak na razie, za cholerę nie mogę się przekonać do tego utworu. Poczekam, aż wyda cały album.

 • vanessa12

  Oceniono 7 razy 3

  Hyyyy czyżbym słyszła już wcześniej coś BARDZO PODOBNEGO :) ?? chyba tak !

 • hayden

  Oceniono 7 razy 3

  Nowy teledysk Shakiry do piosenki "Sale el Sol" w trzy dni ma ponad trzy miliony wyświetleń. Ale Plotek nie pisze o takich rzeczach, bo kretyńska Lady Gaga jest większą gwiazdą, która używa skandali do zrobienia kariery. Shakira jak widać nie potrzebuje skandali i portali typu plotek, by mieć mnóstwo fanów ;) Wierniejszych, niż chwilowi "fani" Gagi.

 • pawel8282

  Oceniono 5 razy 3

  nuuuda :/

 • malagi

  Oceniono 8 razy 2

  Polakom się nic nie podoba.Nie ma dla Polaków gwiazdy idealnej!To,że Gaga odniosła sukces to jest źle.Ja bardzo lubię Gagę,może i ściąga niektóre rzeczy ,ale ma świetne piosenki.To gwiazda światowa,a jak wolicie słuchać Dody która kopiuje maksymalnie wszystkich to pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX