Alicja wyda każde pieniądze na synka

Alicja Bachleda-Curuś nie zamierza rzucać się na podłogę z krzykiem, że ma dość. Wręcz przeciwnie. Polska aktorka się nie poddaje i zostaje w Los Angeles.

 

Jak czytamy w "Życiu Na Gorąco", Alicja skupia się teraz na synku, który dla niej jest najważniejszy i bez oporów może wydać na niego każde pieniądze. A tych Alicji przecież nie brakuje.

 

Buka

 

Zobacz także:

Colin całuje się z Keirą! WIDEO

Gwiazdy w obiektywie paparazzi - część 4

Colin jednak zdradzał Alicję z Keirą?!

Więcej o:
Komentarze (17)
Alicja wyda każde pieniądze na synka
Zaloguj się
 • jerzu

  Oceniono 7 razy 7

  jak ma to wydaje, jak by nie miała to by nie wydawała, proste myślenie

 • beabeta

  Oceniono 4 razy 4

  Zgadzam sie,dla matki dziecko powinno byc najwazniejsze :)

 • dzierlatka55

  Oceniono 4 razy 4

  Buka - redagowanie takiego newsa to dla Ciebie spore wyzwanie....a wracając do ABC ...synek ma roczek i niech kupuje co chce i za ile chce...

 • jankaj

  Oceniono 6 razy 4

  artykul zniewalajaco interesujacy-bede czytac codzien do poduszki-nagroda dla BUKI za niesamowita prace dziennikarska

 • dmm

  Oceniono 5 razy 3

  jaki długi artykuł...

 • krystyna7

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejna sensacja , matka wydająca pieniądze na własne dziecko ! Też tak robię - może teraz o mnie napiszecie ?

 • mamson

  Oceniono 3 razy 1

  przecież niedawno rzucała Hollywood i szukała ról w Polsce, już się jej odwidziało?! Colin zapewne płaci alimenty, więc ma co wydawać, bo nie sądzę aby jej zapierająca dech w piersiach kariera aktorska dawała taki luz finansowy ...

 • cerrie

  Oceniono 3 razy 1

  Mnie zastanawia tylko jedno. No fakt jest taki, że rozstala się z tym całym Colinem i czy teraz nie będzie tak, iż faktycznie będzie sporo kasy wydawała na syna, ale tylko dlatego, żeby mu wynagrodzic fakt, iż jego rodzice są po rozwodzie? Nie wiem mnie się wydaje, iż pieniądze i wydawanie ich na dzieci, to dośc delikatny temat, bo wydając zbyt dużo kasy na dziecko wydaje się rodzicowi, iż robi jak najlepiej dla swojego dziecka, bo chce by temu niczego nie brakowało w życiu, a tak naprawdę świadomie, czy nie świadomie może je krzywdzic, bo potem może się okazac iż dzieciak takiego rodzica może wyrosnąc na zbytniego materialistę. Ale jestem dobrej myśli i uważam, iż Alicja nie będzie brała przykładu z Toma Cruize, którzy już ze swojej kilkuletniej córki stworzyli zepsute dziecko. No bo któremu dziecku pozwalałoby się na tyle ile Tom i jego żona pozwalają swojej córce. Mam takowe obawy co do Alicji, bo w końcu zaszła w ciążę z aktorem i jak widac wyszło na to, iż faktycznie byli z sobą tylko ze względu na dziecko, a teraz ona została sama z dzieckiem, a jak wiadomo no chyba każda kobieta wolałaby i marzy o domu z ogródkiem mężu sadzącym w owym ogródku jabłonkę i dziecku brykającym z ukochanym psem pod ową jabłonką. Tak, czy inaczej istnieje obawa, że skoro już popełniła jeden tak jak dla mnie poważny błąd, to oby nie przyplątały się do niej inne poważne błędy chociażby natury wychowawczej.
  Ps. Plotek coś ty zrobił?? Ta obecna szata graficzna jest mało przejżysta i w ogóle z poprzednią szatą plotek był lepszy.

 • jerzu

  Oceniono 7 razy 1

  ale nie każdy jest w tak komfortowej sytuacji jak ona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX