Ashton Kutcher sprzedaje dom. FOTO

Ashton Kutcher sprzedaje dom Jest jakiś chętny do kupna? To już koniec kawalerskiego życia Ashtona Kutchera, a raczej wspomnień o nich. Jak podaje "Daily Mail", Ashton sprzedaje swój dom, który kupił 6 lat temu. To już definitywny koniec kawalerskiego życia Ashtona Kutchera, a raczej wspomnień o nich. Jak podaje portal "Daily Mail", Ashton sprzedaje swój dom, który kupił 6 lat temu, kiedy był jeszcze kawalerem. Chyba jest już pewny miłości do Demi. Wystawiony na sprzedaż dom ma cztery sypialnie, pięć łazienek, basen, salę kinową, winiarnię, która pomieści 210 butelek, piękny ogród. Jak mówi aktor, ten dom ma dla niego dużą wartość sentymentalną, bo z ojcem pracował nad jego renowacją. Część pieniędzy ze sprzedaży ma zasilić konto fundacji Ashtona i Demi - DNA, która zajmuje się zapobieganiem i pomocą dzieciom wykorzystywanych seksualnie.

To już definitywny koniec kawalerskiego życia Ashtona Kutchera, a raczej wspomnień o nich. Jak podaje portal Daily Mail, Ashton sprzedaje swój dom, który kupił 6 lat temu, kiedy był jeszcze kawalerem. Chyba jest już pewny miłości do Demi.

 

Wystawiony na sprzedaż dom ma cztery sypialnie, pięć łazienek, basen, salę kinową, winiarnię, która pomieści 210, buteleki piękny ogród. Jak mówi aktor, ten dom ma dla niego dużą wartość sentymentalną bo z ojcem pracował nad jego renowacją. Część pieniędzy ze sprzedaży ma zasilić konto fundacjiAshtona i Demi - DNA, która zajmuje się zapobieganiem i pomocą dzieciom wykorzystywanych seksualnie.

 

 

 

Jest jakiś chętny do kupna?

 

Rudy

 

Zobacz także:

Demi Moore kończy 48 lat. SONDA

Demi rozbiera się na Twitterze, a jej mąż...

Gwiazdy w młodości - cz. 1

Więcej o:
Komentarze (10)
Ashton Kutcher sprzedaje dom. FOTO
Zaloguj się
 • plumplumplum

  Oceniono 1 raz 1

  oooo... ładny :> bez przesadnego przepychu itd. itd. :> schludnie i prosto, a jednocześnie... ma to COŚ :) tyle, że taki sam (no dobra, darujmy sobie basen w naszej strefie cieplnej :>) można wybudować za 1/4 tej ceny.... jęśli nawet nie mniej... tyle, że w Polsce i bez żadnych bajerów typu "sławny projektant!!!!!!!" +pojedźcie sobie do Konstancina albo Anina (pod Warszawą) jest parę "domków" które również załugują na DOBRĄ opinię... czasem wyglądają nawet łądniej niż domy zachodnich gwiazd... serio :)

 • dmm

  Oceniono 1 raz 1

  jak mu ten dom jakoś przeszkadza, to ja mogę dla siebie go wziąć, nie ma problemu. ;D

 • 1dyska1

  0

  ja kupie wy zapłccie

 • ffortaleza

  0

  FAJNA DOMOWA SALA KINOWA :)

 • fergalex

  0

  Chata podobna do tej, w jakiej "mieszkał" w filmie Spread

 • truskawa23

  0

  extra chata on zreszta tez:)

 • madalena

  0

  no faktycznie kawalerka hehe. :D

 • beabeta

  0

  No to juz sladam oferte na ten dom!

 • jerzu

  Oceniono 1 raz -1

  jak dla mnie to on może nawet iglo sprzedawać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX