Świat interesuje się polskim "X-Factorem"

Piszą o polskiej edycji i tłumaczą wywiady. Aż tak?

Od lat mówi się, że polskie produkcje telewizyjne dawno prześcignęły te zagraniczne. Wszystko mamy lepsze: kamery, zaplecze, studia. A nawet prowadzących. Nic więc dziwnego, że polska edycja programu "X-Factor" budzi zainteresowanie zagranicznych dziennikarzy, którzy zadają sobie pytanie: Jak poradzimy sobie z adaptacją światowego przeboju?

 

Amerykański serwis Spoilertv.com pisze o polskiej edycji a na YouTube można znaleźć materiały z "Dzień Dobry TVN" z angielskimi napisami, które publikują takie strony jak:

 

 

 

 

Mrock

Zobacz także:

Dzień z życia Sablewskiej - TVN, Starbucks, Vuitton, zakupy

Sablewska do uczestnika: Zrób sobie przerwę od McDonalda

Jurorzy "X-Factor" przeszli szkolenie


Więcej o:
Komentarze (63)
Świat interesuje się polskim "X-Factorem"
Zaloguj się
 • oko

  Oceniono 36 razy 30

  Jak tak polskie produkcje prześcignęły zagraniczne to dlaczego wszystkie teleturnieje,showy,seriale są robione na licencji zagranicznej ????????.Począwszy od BB,TzG,Familiada,1z10,Koło fortuny,X-faktor,Zostań modelem,Idol,Mam talent,Brzydula i inne popie...*e programy są na licencji.Nasz zostaje Teleexpress,Wiadomości,Religia TV,TV Trwam,Mango 24,:) :) :).

 • kamixs

  Oceniono 27 razy 27

  zobaczcie kanał z którego pochodzi ten film, świat interesuje się polskim X Factor ha ha ;D
  Link podany przeze mnie poniżej.

 • alsennock

  Oceniono 39 razy 27

  IDIOCI!!!
  JAKIE ŚWIATOWE MEDIA ?! SPÓJRZCIE NA LOKALIZACJĘ UŻYTKOWNIKA TEGO KANAŁU NA YT! POLSKA! Ktoś z Polski opracował ten filmik.

 • reki334

  Oceniono 23 razy 17

  ta Maja ma 2 metry wzrostu?

 • meg77

  Oceniono 19 razy 17

  Ale nakręcacie koniunkturę, ależ windujecie [sztucznie] zainteresowanie... Po 5 dętych newsów dziennie. Ja bym powiedziała, ze tylko promo mamy lepsze niż oryginały:-P PS: czy ITI i Agora to ta sama grupa medialna? Bo nie rozumiem, dlaczego z takim samym zaangażowaniem nie piszecie o produkcjach TVP i Polsatu, a wręcz przeciwnie, traktujecie jako konkurencję do tępienia, za samo to że śmiala cokolwiek wyprodukować:-/

 • carolin

  Oceniono 27 razy 15

  "Wszystko mamy lepsze: kamery, zaplecze, studia." hahahahahahahahahahahahahahahahah............

 • papaczka

  Oceniono 16 razy 14

  eee.. polskie produkcje sa jeszcze sto lat za murzynami... :D

 • rfl

  Oceniono 12 razy 12

  kuba maca się po jajkach?

 • hayden

  Oceniono 15 razy 11

  No...ja...nawet nie wiem co napisać! Mam 17 lat a głupota redaktorzyn z plotka potrafi rozjebać człowieka! I przepraszam za słownictwo, ja już po prostu nie mam na nich słów! Nie wiem, czy piszę w tej chwili o wszystkich pracujących w serwisie (tj piszących te artykuły)- ale poziom tego portalu to ogólnie żenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX