Star: Angelina Jolie jest w ciąży

Dopatrzyli się brzuszka.
Star: Angelina Jolie jest w ciąży Dziennikarze dopatrzyli się brzuszka. Angelina Jolie spodziewa się dziecka - donosi magazyn "Star". Według informacji gazety, aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży. Angelina Jolie spodziewa się dziecka - donosi magazyn "Star". Według informacji gazety, aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży. Podobno ma już poranne mdłości. Jeśli informacje potwierdzą się, Jolie zostanie mamą po raz siódmy! Magazyn dotarł do zdjęć z Wenecji, na których gwiazda ma zaokrąglony brzuszek. Angelina we Włoszech kręciła przez kilka miesięcy zdjęcia do filmu "Turysta". Na planie towarzyszył jej Johnny Depp.

Angelina Jolie spodziewa się dziecka - donosi magazyn "Star". Według informacji gazety, aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży. Podobno ma już poranne mdłości. Jeśli informacje potwierdzą się, Jolie zostanie mamą po raz siódmy!

 

Magazyn dotarł do zdjęć z Wenecji, na których gwiazda ma zaokrąglony brzuszek.Angelina we Włoszech kręciła przez kilka miesięcy zdjęcia do filmu "Turysta". Na planie towarzyszył jej Johnny Depp.

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Angelina i Brad na zakupach w... Afryce

Zmysłowa Angelina w "Vogue"