Zagrał w "Social Network". Jest Polakiem

Wiedzieliście?
Eisenberg jest Polakiem Gwiazda "Social Network" ma polskie korzenie Okazuje się, że Jesse Eisenberg, aktor znany m.in. z filmu "Social Network" jest Polakiem. Jego rodzice pochodzą ze Szczecina. Gwiazdor doskonale mówi po polsku Oglądaliście film o Facebooku "Social Network"? Jeżeli tak to na pewno kojarzycie aktora który wcielił się w główną postać - Jesse Eisenberga. Dziś uchodzi za gwiazdę Hollywood, ale mało kto wie, że jest Polakiem! Rodzice aktora pochodzą ze Szczecina. Sam Eisenberg urodził się w Nowym Jorku. Ale niech was to nie zmyli. Gwiazda kina doskonale mówi po polsku! Poza tym odwiedza nasz kraj parę razy w roku. Sam w wywiadach wielokrotnie podkreślał, że bardziej czuje się Polakiem niż Amerykaninem. Jesse był nominowany do Złotych Globów w kategorii Najlepszy aktor dramatyczny.

Oglądaliście film o Facebooku "Social Network"? Jeżeli tak to na pewno kojarzycie aktora który wcielił się w główną postać - Jesse Eisenberga. Dziś uchodzi za gwiazdę Hollywood, ale mało kto wie, że jest Polakiem!

 

Rodzice aktora pochodzą ze Szczecina. Sam Eisenberg urodził się w Nowym Jorku. Ale niech was to nie zmyli. Gwiazda kina doskonale mówi po Polsku! I do tego odwiedza Polskę parę razy w roku. Sam w wywiadach wielokrotnie podkreślał, że bardziej czuje się Polakiem niż Amerykaninem.

 

Jesse był nominowany do Złotych Globów w kategorii Najlepszy aktor dramatyczny.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Bijatyka w rosyjskim talk show. Wideo

5 rzeczy których nie wiecie o rozwiązłości Berlusconiego

Ukradli urnę z prochami myśleli, że to narkotyki