Nowy klip Ricky Martina. Będzie HIT?

Powrót po latach.
Nowy klip Ricky Martina Latynoski piosenkarz powraca na scenę po latach nieobecności W ubiegłym roku Ricky Martin nagrał pierwszy od kilku lat nowy singiel "The Best Thing About Me Is Me". W sieci pojawił się właśnie teledysk do tego utworu Ubiegły rok dla Ricky'ego Martina był wyjątkowo owocny. Na początku przyznał się do tego, że jest gejem, napisał autobiografię, a na koniec nagrał pierwszy od lat nowy singiel. W 2011 roku portorykański gwiazdor nie zamierza zwalniać tempa. Właśnie w sieci pojawił się klip do piosenki "The Best Thing About Me Is Me". W teledysku pokazano różne oblicza miłości. Słowem kluczowym, które przewija się na ekranie przez cały czas trwania piosenki jest "equality", czyli "równość".

Ubiegły rok dlaRicky'ego Martina był wyjątkowo owocny. Na początku przyznał się do tego, że jest gejem, napisał autobiografię a na koniec nagrał pierwszy od lat nowy singiel. W 2011 roku portorykański gwiazdor nie zamierza zwalniać tempa. Właśnie w sieci pojawił się klip do piosenki "The Best Thing About Me Is Me".

 

W teledysku pokazano różne oblicza miłości. Słowem kluczowym, które przewija się na ekranie przez cały czas trwania piosenki jest "equality", czyli "równość". Jak myślicie, będzie z tego HIT? Zdecydujcie w naszej sondzie.

 

 

Powstała też wersja hiszpańska zatytułowana "Lo Mejor De Mi Vida Eres T ":

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Ricky Martin promuje autobiografię

Nowa piosenka Ricky'ego Martina!

Ricky Martin wyzna WSZYSTKO

Czy piosenka "The Best Thing About Me Is You" będzie hitem?