Natalie Portman prawie TOPLESS

Odsłoniła trochę ciała.
Natalie Portman prawie TOPLESS Aktorka odsłoniła trochę ciała Natalie Portman pojawiła się na plakatach reklamujących perfumy Miss Dior Cherie. Aktorka ubrana jest jedynie... w czarną wstążkę na głowie Gorąca, zmysłowa i jak zawsze piękna! Natalie Portman pojawiła się na plakatach reklamujących perfumy Miss Dior Cherie. Zdjęcia zrobił fotograf Tim Walker. Prostota i urok Natalie Portman - te elementy dominują w kampanii reklamowej zapachu. Jednak to, co przyciąga uwagę, to czarna wstążka na głowie Natalie, będąca jej jedynym strojem... Uzupełnieniem kampanii ma być telewizyjny spot przygotowany przez Sofię Coppolę, w którym Portman wystąpi w roli białego łabędzia. Inspiracją dla reżyserki była ostatnia rola Portman w filmie ''Czarny łabędź''. My już nie możemy się doczekać - i filmu, i spotu.

Gorąca, zmysłowa i jak zawsze piękna! Natalie Portmanpojawiła się na plakatach reklamujących perfumy Miss Dior Cherie. Zdjęcia zrobił fotograf Tim Walker. Uzupełnieniem kampanii ma być telewizyjny spot przygotowany przez Sofię Coppolę, gdzie Portman wystąpi w roli białego łabędzia.

 

Inspiracją dla reżyserki była ostatnia rola Portman w filmie ''Czarny łabędź''. My już nie możemy się doczekać - i filmu, i spotu.

 

 

osa

 

Zobacz także:

Natalie Portman sprzedaje swoje buty

Soczysta Natalie Portman w czerwieni

Więcej o: