Eva Longoria z bratem Penelope Cruz

Sandra Bullock z mężem Scarlett Johansson a teraz Longoria z bratem Penelope Cruz. HOLLYWOOD OSZALAŁO!
Eva Longoria z bratem Penelope Cruz HOLLYWOOD OSZALAŁO! Hollywood oszalało - najpierw Sandra Bullock kręciła z mężem Scarlett Johansson, a teraz Longoria - z bratem Penelope Cruz. Parę dzieli 10 lat różnicy. Eva Longoria - jedna z najseksowniejszych aktorek świata rozstała się jakiś czas temu z Tonym Parkerem. Aż dziw bierze, że facet chciał taką kobietę wypuścić z ramion. Eva nie zamierza jednak płakać po sportowcu i już znalazła sobie nowego faceta. I to jakiego! Jest nim przystojny Eduardo Cruz. Nazwisko nieprzypadkowe - to brat seksownej Penelopy. Parę dzieli 10 lat różnicy. To kolejna nowa ciekawostka z Hollywood tuż po wiadomości o Sandrze Bullock, która związała się ostatnio z mężem Scarlett Johansson.

Eva Longoria - jedna z najseksowniejszych aktorek świata rozstała się jakiś czas temu z Tonym Parkerem. Aż dziw bierze, że facet chciał taką kobietę wypuścić z ramion.

 

Eva nie zamierza jednak płakać po sportowcu i już znalazła sobie nowego faceta. I to jakiego. Jest nim przystojny Eduardo Cruz. Nazwisko nie przypadkowe - to brat seksownej Penelope Cruz. Parę dzieli 10 lat różnicy.

 

To kolejna, nowa para w Hollywood. Wcześniej informowaliśmy o Sandrze Bullock, która związała się z mężem Scarlett Johansson.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Hollywood grzmi: Oni są Parą!

Scarlett Johansson i Ryan Reynolds ROZWODZĄ SIĘ

Okrywamy sekret diet gwiazd

Więcej o:
Komentarze (14)
Eva Longoria z bratem Penelope Cruz
Zaloguj się
 • alus1987

  Oceniono 16 razy 10

  Eva Longoria przeżyła to samo piekło to Sandra Bullock.Jednak znalazły nowych facetów z którymi im jest ok.Każdy chce być kochanym i mieć kochaną osobę.Dziewczynom się należało dwóch fajnych facetów i ich dostały.

 • dwunastnica

  Oceniono 20 razy 10

  Czekamy na info połączenia się Alicji Bachledy Curuś z bratem Macauleya Culkina.

 • jerzu

  Oceniono 10 razy 8

  ona jest super sexowna, koleś widocznie jest kompletnym idiotą że wypuścił taką kobietą z rąk

 • oneandonly

  Oceniono 6 razy 6

  watpie, ze beda to dlugotrwale zwiazki. eve bardzo lubie i zycze jej jak najlepiej, ale jeszcze z jednego dobrze nie wyszla a juz z drugim sie prowadza. poza tym on jest jeszcze mlodszy od niej niz jej maz byl. eva i sandra to fajne babki zasluguja na fajnych facetow, ale nie wiem czy z tymi partnerami zaznaja prawdziwego szczescia.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy 4

  za stara dla niego :/

 • tevez

  Oceniono 6 razy 4

  No niestety ten Parker to zwykły fra jer, ona nie może sie nawet znudzić po jakimś czasie co dopiero przestać podobać nie wspominając o dogadzaniu.

 • ctasek

  Oceniono 6 razy 4

  Miszmasz, chcesz? Masz. Jak to w Ameryce!

 • xxx999

  Oceniono 3 razy 3

  wkorzysta młode mięsko ;) i będzie jeszcze bardziej sexii :D to najlepszy środek odmładzający :O

 • malutka1990

  Oceniono 1 raz 1

  no i super. pasuja do siebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX