Eva Longoria z bratem Penelope Cruz

Sandra Bullock z mężem Scarlett Johansson a teraz Longoria z bratem Penelope Cruz. HOLLYWOOD OSZALAŁO!
Eva Longoria z bratem Penelope Cruz HOLLYWOOD OSZALAŁO! Hollywood oszalało - najpierw Sandra Bullock kręciła z mężem Scarlett Johansson, a teraz Longoria - z bratem Penelope Cruz. Parę dzieli 10 lat różnicy. Eva Longoria - jedna z najseksowniejszych aktorek świata rozstała się jakiś czas temu z Tonym Parkerem. Aż dziw bierze, że facet chciał taką kobietę wypuścić z ramion. Eva nie zamierza jednak płakać po sportowcu i już znalazła sobie nowego faceta. I to jakiego! Jest nim przystojny Eduardo Cruz. Nazwisko nieprzypadkowe - to brat seksownej Penelopy. Parę dzieli 10 lat różnicy. To kolejna nowa ciekawostka z Hollywood tuż po wiadomości o Sandrze Bullock, która związała się ostatnio z mężem Scarlett Johansson.

Eva Longoria - jedna z najseksowniejszych aktorek świata rozstała się jakiś czas temu z Tonym Parkerem. Aż dziw bierze, że facet chciał taką kobietę wypuścić z ramion.

 

Eva nie zamierza jednak płakać po sportowcu i już znalazła sobie nowego faceta. I to jakiego. Jest nim przystojny Eduardo Cruz. Nazwisko nie przypadkowe - to brat seksownej Penelope Cruz. Parę dzieli 10 lat różnicy.

 

To kolejna, nowa para w Hollywood. Wcześniej informowaliśmy o Sandrze Bullock, która związała się z mężem Scarlett Johansson.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Hollywood grzmi: Oni są Parą!

Scarlett Johansson i Ryan Reynolds ROZWODZĄ SIĘ

Okrywamy sekret diet gwiazd