Karl z kochankiem w reklamie auta. WIDEO

Zachwalają nowego "golfa".
Karl, Baptiste i auto Karl z partnerem w reklamie zachwalają nowego "golfa". Karl Lagerfeld w reklamie zachwala nowego "golfa". W filmie oprócz uznanego projektanta i fotografa występuje jego młody partner - model Baptiste Giabiconi. Karl Lagerfeld oprócz tego, że jest genialnym projektantem, uznanym fotografem i perfekcyjnym stylistą, to jest także celebrytą. Dlatego też nie dziwi wybór firmy Volkswagen, która właśnie jego obsadziła w reklamie nowego modelu. W filmie oprócz Karla występuje jego młody partner - model Baptiste Giabiconi. Jak to dokładnie wygląda? Otóż, projektant zachwyca się samochodami, mówiąc że są tak piękne, jakby pochodziły z Paryża. Wtedy podchodzi do niego Baptiste i podpowiada, że to niemieckie auta.

Karl Lagerfeld oprócz tego, że jest genialnym projektantem, uznanym fotografem i perfekcyjnym stylistą, to jest także celebrytą. Dlatego też nie dziwi wybór firmy Volkswagen, która właśnie jego obsadziła w reklamie nowego modelu.

 

W filmie oprócz Karla wystepuje jego młody partner - model Baptiste Giabiconi. Jak to dokładnie wygląda? Otóż, projektant  zachwyca się samochodami, mówiąc że są tak piękne jakby pochodziły z Paryża. Wtedy podchodzi do niego Baptiste i podpowiada, że to niemieckie auta.

 


 


Aik

 

 

Zobacz także:

Rubik i partnerka Kulczyka u Lagerfelda. Kulisy

Polska top modelka z Lagerfeldem w Moskwie

Partnerka Kulczyka jest przyjaciółką Lagerfelda