Pamiętacie serialową Nikitę?

Co się z nią dzieje? Mamy świeżutkie zdjęcia.
Pamiętacie serialową Nikitę? Co się z nią dzieje? Co słychać u Pety Wilson, bohaterki serialu "Nikita"? Nadal gra, ale raczej w filmach. W 2010 wystąpiła w "Chłopaku na posyłki", a w 2011 zagra w dwóch filmach Pamiętacie kultowy serial "Nikita"? Była to telewizyjna wersja filmu Luca Bessona o tym samym tytule. Serial puszczał Polsat, a potem TVN7. Główną rolę Nikity zagrała Peta Wilson. Peta Wilson jest amerykańską aktorką urodzoną w Sydney. Zdobyła serca widzów właśnie dzięki serialowi "Nikita". Co teraz dzieje się u Pety? Wbrew pozorom nie zniknęła. Nadal gra, ale raczej w filmach. W tym roku zagrała w filmie "Chłopak na posyłki" oraz w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami". Przyszły rok może należeć właśnie do niej, bo w 2011 roku wchodzą do kin dwa filmy z jej udziałem: "Havana Heat", gdzie zagra główną rolę, oraz "Guardian of the Harem".

Pamiętacie kultowy serial "Nikita"? Była to telewizyjna wersja filmu Luca Bessona o tym samym tytule. Serial puszczał Polsat, a potem TVN7. Główną rolę Nikity zagrała Peta Wilson.

 

Peta Wilson jest amerykańską aktorką urodzoną w Sydney. Zdobyła serca widzów właśnie dzięki serialowi "Nikita". Co teraz dzieje się u Pety?

 

Wbrew pozorom nie zniknęła. Nadal gra, ale raczej w filmach. W tym roku zagrała w filmie "Chłopak na posyłki" oraz w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami". Przyszły rok może należeć właśnie do niej, bo w 2011 roku wchodzą do kin dwa filmy z jej udziałem: "Havana Heat" gdzie zagra główną rolę oraz "Guardian of the Harem".

 

Plotek prezentuje najświeższe zdjęcia Pety z września tego roku.