Skandal w show: Babcia uczestniczki to prostytutka

Ma ponad 80 lat!

Tego typy historii jak dotąd nie było w żadnym polskim programie telewizyjnym. Brytyjscy dziennikarze wytropili, że babcia uczestniczki "X Factor" Katie Weissel (coś w stylu "Idola") jest prostytutką. Pani Sheila Vogel wkrótce skończy 82 lat, a jej zdjęcia można znaleźć na stronie oferującej starsze panie do towarzystwa.

 

Cena za godzinne spotkanie z babcią uczestniczki "X Factor" to 250 funtów. Rodzina nic nie wiedziała o profesji Sheili, która występuje pod pseudonimem Cecilia Bird. Katie, pomimo szokujących wieści, wystąpiła w weekendowym odcinku.

 

Cecile reklamuje się, że chodzi na siłownię, aby utrzymać sprawność fizyczną:

 

 

Występ Katie w "X Factor":

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Dasha Astafieva pokazała wszystko co ma

Meksykańska miss aresztowana w wozie pełnym broni!

Więcej o:
Komentarze (34)
Skandal w show: Babcia uczestniczki to prostytutka
Zaloguj się
 • little_susie

  Oceniono 30 razy 22

  Aaa.. to ta Katie, co dostała drugą szansę, bo na początku zapomniała tekstu :) Fajna, energiczna dziewczyna. A co kogoś obchodzi to, kim jest jej babcia ;o

 • azlotko

  Oceniono 34 razy 22

  To co babcia robi to jej prywatna spraw, wnuczki nei ma za co obwiniac. A w gruncie rzeczy to fajnei ze babcia trzyma figure ;)

 • majek89

  Oceniono 22 razy 20

  A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA, że tak powiem... co wnuczka jest winna, czym zajmuje się jej babcia. Pewnie sama nie miała o niczym pojęcia - w ogóle jaki wstyd ma czuć ta dziewczyna? Przecież to nie ona jest tą prostytutką tak. [[No najlepiej niech sie jeszcze wstydzi, że np. jej matka lubi seks/ a odwrotnie - niech zagarnie sobie przysługę, że jej brat uratował kiedyś komuś życie...;/;/ Obłęd.]] PRZECIEŻ NIE BĘDZIE PŁACIĆ ZA BŁĘDY BABCI!!! Ma teraz na siebie wziąć jakąs winę czy co? bezsens... TO NIE POWINNO MIEĆ WPŁYWU NA OCENĘ UCZESTNICZKI ani w ogóle wpływu na ocenę jako osoby. Tak poza tym to osobista sprawa co robi jakaś tam starsza obca kobieta... No i co z tego, że jedynie jej wnuczka bierze udział w show - jak to się ma do całej sprawy?? Znacie ją?.. Nie! Nie mam czasu aby się interesować wszystkimi obcymi ludzmi na świecie... niech robi co chce!!!

 • szaron_stoln

  Oceniono 29 razy 17

  Babcia ciągle na fleku:) A swoją drogą, to trochę obrzydliwe: dziewczyna jeszcze właściwie nic nie osiągnęła, a już harpie grzebią w jej życiu osobistym. To co będzie później?

 • carolin

  Oceniono 23 razy 17

  co ich to obchodzi kim jest jej babka. przeciez dziewczyna nie bedzie placic za bledy babci

 • jamarm55

  Oceniono 17 razy 13

  Pewno dziennikarze chcą by program był na fali i nakręcają jak się da żeby przed ekranami był komplet , a że ludzie głodni plotek łykają wszystko co jest do sprzedania czy to prawda czy zwykły kit za uszy , w następnym odcinku babcia okarze się że służyła w wermachcie i zaliczyła Hitlera a może i Stalina , biedacy już nie żyją bo syfilis ich rozłożył.

 • oko

  Oceniono 25 razy 13

  To nie znaczy żeby ją spalić na stosie.Babka powinna odpowiadać za swoje błędy.

 • m4rc1n31

  Oceniono 27 razy 13

  Co ma piernik do wiatraka?

 • o.rety

  Oceniono 18 razy 12

  Babcia świadczy usługi dla koneserów, stąd cena. Jak myślicie, ile jest takich osób? Nie ma pewnie zbyt dużej konkurencji. Różne bywają zboczenia i zapotrzebowanie na taką apetyczną inaczej babinkę, istnieje na pewno. Brrr....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX