Książę William się zaręczył. Będzie ślub!

Kate to szczęściara.
Książę William się zaręczył Kate to szczęściara. Wreszcie doszło do tego, na co czekała cała Wielka Brytania. Następca brytyjskiego tronu książę William zaręczył się z w wieloletnią partnerką Kate Middleton. Po miesiącach spekulacji wreszcie doszło do tego, na co czekała cała Wielka Brytania. Następca brytyjskiego tronu książę William zaręczył się z w wieloletnią partnerką Kate Middleton. Oświadczenie o zaręczynach poprzedziła wizyta rodziców Kate w szkockiej rezydencji królowej. A oficjalną informację ogłosił Clarence House. William i Kate spotykają się od 8 lat. Ostatnio mieszkali w Wali, gdzie książę pracuje jako wojskowy pilot ratunkowy. Ślub planowany jest w 2011 roku i będzie największą ceremonią od czasu ceremonii Karola i Diany. Gratulujemy. Już można śmiało powiedzieć, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń przyszłego roku!

Po miesiącach spekulacji wreszcie doszło do tego, na co czekała cała Wielka Brytania. Następca brytyjskiego tronu książę William zaręczył się z w wieloletnią partnerką Kate Middleton.

 

Oświadczenie o zaręczynach poprzedziła wizyta rodziców Kate w szkockiej rezydencji królowej. A oficjalną informację ogłosił Clarence House. William i Kate spotykają się od 8 lat. Ostatnio mieszkali w Wali, gdzie książę pracuje jako wojskowy pilot ratunkowy.

 

Ślub planowany jest w 2011 roku i będzie największą ceremonią od czasu ceremonii Karola i Diany. Gratulujemy. Już można śmiało powiedzieć, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń przyszłego roku!

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Książę Karol zapłaci za rozwód 750 milionów złotych!

Książę William spędził noc na ulicy!