Demi Moore kończy 48 lat. SONDA

Czy ona wygląda na swój wiek?
Demi Moore kończy 48 lat Czy ona wygląda na swój wiek? Jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd Demi Moore obchodzi 11 listopada swoje 48 urodziny. Naprawdę nazywa się Demetria Gene Guynes Kutcher. Jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd Demi Moore obchodzi 11 listopada swoje 48 urodziny. Naprawdę nazywa się Demetria Gene Guynes Kutcher. Urodziła się w słynnym z wizyt UFO, amerykańskim Roswell. Swoją hollywoodzką karierę zaczęła od epizodów w serialu "General Hospital". Pierwsze role filmowe przyszły dopiero po kilku latach. Joel Schumacher zatrudnił ją do produkcji "Ognie Św. Elma", później była jedną z trzech najpoważniejszych kandydatek do kultowego już "Flashdance", ale niestety odpadła. Prawdziwą sławę przyniósł jej dopiero film "Uwierz w ducha", w którym partnerowali jej Patrick Swayze i Whoopi Goldberg. Swoją pozycję ugruntowała filmami: "Niemoralna propozycja", "Ludzie honoru", "W sieci" i "Striptiz". Za tę ostatnią rolę zainkasowała 12,5 mln dolarów, co w tamtym czasie uczyniło ją najlepiej opłacaną aktorką na świecie. Była dwukrotnie nominowana do Złotego Globu, a siedem razy do Złotej Maliny z czego trzy razy tę nagrodę dostała. Demi Moore była też pierwszą gwiazdą, która pokazała się na okładce czasopisma nago w siódmym miesiącu ciąży ("Vanity Fair"). Sesja przeszła do historii. W życiu prywatnym z kolei przez 13 lat tworzyła udane małżeństwo z Brucem Willisem, a od 5 lat z młodszym od niej Ashtonem Kutcherem.

Jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd Demi Mooreobchodzi dziś swoje 48 urodziny. Naprawdę nazywa się Demetria Gene Guynes Kutcher. Urodziła się w słynnym z wizyt UFO, amerykańskim Roswell.

 

Swoją hollywoodzką karierę zaczęła od epizodów w serialu "General Hospital". Pierwsze role filmowe przyszły dopiero po kilku latach. Joel Schumacher zatrudnił ją do produkcji "Ognie Św. Elma", później była jedną z trzech najpoważniejszych kandydatek do kultowego już "Flashdance", ale niestety odpadła. Prawdziwą sławę przyniósł jej dopiero film "Uwierz w ducha", w którym partnerowali jej Patrick Swayze i Whoopi Goldberg. Swoją pozycję ugruntowała filmami: "Niemoralna propozycja", "Ludzie honoru", "W sieci" i "Striptiz".

 

Za tę ostatnią rolę zainkasowała 12,5 mln dolarów, co w tamtym czasie uczyniło ją najlepiej opłacaną aktorką na świecie. Była dwukrotnie nominowana do Złotego Globu, a siedem razy do Złotej Maliny z czego trzy razy tę nagrodę dostała.

 

Demi Moore była też pierwszą gwiazdą, która pokazała się na okładce czasopisma nago w siódmym miesiącu ciąży (Vanity Fair). Sesja przeszła do historii. W życiu prywatnym z kolei przez 13 lat tworzyła udane małżeństwo z Brucem Willisem, a od 5 lat z młodszym od niej Ashtonem Kutcherem.

 

Czy Demi wygląda na 48 lat? Zagłosujcie w naszej sondzie!


 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Słodki Kevin kończy 30 lat!

Irena Kwiatkowska skończyła 98 lat

Kasia Nosowska kończy 39 lat

 

 

Czy Demi wygląda na 48 lat?