Fan Gagi o jej nowej płycie: Przeskoczyła samą siebie

Gwiazda dała jednemu z fanów przesłuchać swój nowy album.

Tego jeszcze w show-biznesie nie było. Jak podaje gagaface.pl, Lady Gaga dała swój najnowszy album do recenzji... jednemu z fanów po koncercie w Dublinie. Do tej pory zazwyczaj było tak, że to producenci i specjaliści od muzycznej strategii recenzowali gotowy materiał na płytę zanim ujrzał on światło dzienne. Ale Lady Gaga, to Lady Gaga i działa po swojemu. Lee Ryan Johnson, bo tak się nazywa szczęśliwiec, oczywiście nie posiadał się ze szczęścia i nawet zrecenzował to co udało mu się wysłuchać:

Nowy materiał wystrzela Gagę na kolejny poziom. Ta muzyka jest taka świeża i pełna wolności jest prawie jak nowy gatunek w muzyce. Teksty są genialne, Gaga spędziła dwa lata pracując nad tym albumem i to widać. To przewyższa jej wcześniejsze dokonania. Nowa muzyka zabrała mnie do miejsca gdzie nigdy wcześniej mnie nie zabrała, to bardzo inspirujące i wyzwalające.

Czy reszta fanów zgodzi się z nim? O tym przekonamy się dopiero w styczniu, bo właśnie wtedy nowy album Lady Gagi trafi na sklepowe półki.

 

Lady Gaga i Lee Ryan Johnson 

 

Aik

 

Zobacz także:

Lady Gaga grała w filmie o seksie. WIDEO

Lady Gaga pobiła rekord YouTube

Lady Gaga całkiem osiwiała