Książę Karol jest gejem!

Od 30 lat prowadzi podwójne życie.
Książę Karol jest gejem! Od 30 lat prowadzi podwójne życie. Książę Karol jest gejem, ślub z Dianą był przykrywką - pisze "The Globe". Następca tronu od 30 lat ma prowadzić podwójne życie. Ponoć miał trzech kochanków O tym, że jest gejem, mówiono wielokrotnie. Kilka lat temu osobisty lokaj księcia ujawnił, że nakrył kiedyś swojego pana w łóżku z Michaelem Fawcettem, doradcą Karola. Smaczku sprawie dodaje fakt, że wtedy sąd zabronił rozpowszechniania tych informacji. Nie zrazili się tym jednak redaktorzy "The Globe", którzy na okładce umieścili niepozostawiający wątpliwości tytuł: "PRINCE CHARLES IS GAY!" (Książę Karol jest gejem!) Redaktorzy twierdzą, że ślub z księżną Dianą był tylko przykrywką. Karol od 30 lat prowadzi podwójne życie i miał trzech kochanków... To tłumaczyłoby niechęć królowej Elżbiety do przekazania władzy synowi. Królowa mogła się obawiać ujawnienia tych informacji i kompromitacji monarchii. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś bycie gejem nie jest czymś z czym trzeba się ukrywać. Anglicy są bardzo tolerancyjnym narodem, więc na pewno polubią Karola jako geja... A jak ucieszy się Elton John!

O tym, że książę Karol jest gejem, mówiono wielokrotnie. Kilka lat temu osobisty lokaj księcia ujawnił, że nakrył kiedyś swojego pana w łóżku z Michaelem Fawcettem, doradcą Karola.

 

Smaczku sprawie dodaje fakt, że wtedy sąd zabronił rozpowszechniania tych informacji. Nie zrazili się tym jednak redaktorzy "The Globe", którzy na okładce umieścili niepozostawiający wątpliwości tytuł:

 

PRINCE CHARLES IS GAY! (Książę Karol jest gejem!)

 

Redaktorzy twierdzą, że ślub z księżną Dianą był tylko przykrywką. Karol od 30 lat prowadzi podwójne życie i miał trzech kochanków... To tłumaczyłoby, niechęć królowej Elżbiety do przekazania władzy synowi. Królowa mogła się obawiać ujawnienia i kompromitacji monarchii. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś bycie gejem nie jest czymś z czym trzeba się ukrywać. Anglicy są bardzo tolerancyjnym narodem, więc na pewno polubią Karola jako geja... A jak ucieszy się Elton John!

 

 

 

Aik

 


Zobacz także:

Zaręczyny księcia Williama odwołane!

Książę Karol zapłaci za rozwód 750 milionów złotych!

To koniec małżeństwa Księcia Karola i Kamili