Książę Karol jest gejem!

Od 30 lat prowadzi podwójne życie.
Książę Karol jest gejem! Od 30 lat prowadzi podwójne życie. Książę Karol jest gejem, ślub z Dianą był przykrywką - pisze "The Globe". Następca tronu od 30 lat ma prowadzić podwójne życie. Ponoć miał trzech kochanków O tym, że jest gejem, mówiono wielokrotnie. Kilka lat temu osobisty lokaj księcia ujawnił, że nakrył kiedyś swojego pana w łóżku z Michaelem Fawcettem, doradcą Karola. Smaczku sprawie dodaje fakt, że wtedy sąd zabronił rozpowszechniania tych informacji. Nie zrazili się tym jednak redaktorzy "The Globe", którzy na okładce umieścili niepozostawiający wątpliwości tytuł: "PRINCE CHARLES IS GAY!" (Książę Karol jest gejem!) Redaktorzy twierdzą, że ślub z księżną Dianą był tylko przykrywką. Karol od 30 lat prowadzi podwójne życie i miał trzech kochanków... To tłumaczyłoby niechęć królowej Elżbiety do przekazania władzy synowi. Królowa mogła się obawiać ujawnienia tych informacji i kompromitacji monarchii. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś bycie gejem nie jest czymś z czym trzeba się ukrywać. Anglicy są bardzo tolerancyjnym narodem, więc na pewno polubią Karola jako geja... A jak ucieszy się Elton John!

O tym, że książę Karol jest gejem, mówiono wielokrotnie. Kilka lat temu osobisty lokaj księcia ujawnił, że nakrył kiedyś swojego pana w łóżku z Michaelem Fawcettem, doradcą Karola.

 

Smaczku sprawie dodaje fakt, że wtedy sąd zabronił rozpowszechniania tych informacji. Nie zrazili się tym jednak redaktorzy "The Globe", którzy na okładce umieścili niepozostawiający wątpliwości tytuł:

 

PRINCE CHARLES IS GAY! (Książę Karol jest gejem!)

 

Redaktorzy twierdzą, że ślub z księżną Dianą był tylko przykrywką. Karol od 30 lat prowadzi podwójne życie i miał trzech kochanków... To tłumaczyłoby, niechęć królowej Elżbiety do przekazania władzy synowi. Królowa mogła się obawiać ujawnienia i kompromitacji monarchii. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś bycie gejem nie jest czymś z czym trzeba się ukrywać. Anglicy są bardzo tolerancyjnym narodem, więc na pewno polubią Karola jako geja... A jak ucieszy się Elton John!

 

 

 

Aik

 


Zobacz także:

Zaręczyny księcia Williama odwołane!

Książę Karol zapłaci za rozwód 750 milionów złotych!

To koniec małżeństwa Księcia Karola i Kamili

Więcej o:
Komentarze (31)
Książę Karol jest gejem!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 47 razy 39

  To, że ktoś jest gejem, to jego sprawa. Ale podłością jest, gdy gej żeni się z zakochaną kobietą tylko po to, by mieć tzw. przykrywkę. Unieszczęśliwia niewinną osobę, która nie może zrozumieć chłodu i nieustannego odtrącania.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 29 razy 25

  wystarczy, żeby było kolorowe i po angielsku, a naród łyknie każdą brednie. globe, to gó...any tabloid, a idioci się podniecają. po chooj wciskać taki kit?

 • cosma

  Oceniono 27 razy 23

  To Camilla ,też o tym nie widziała , przecież ten związek trwał ponad 30 lat ?!!!

 • ffortaleza

  Oceniono 28 razy 20

  ON JEST TAK OBLESNY ZE WYGLADA RACZEJ NA ZOOFILA, A NIE GEJA

 • stachna

  Oceniono 20 razy 16

  A MOŻE JEST BISEKSUALNY

 • szaron_stoln

  Oceniono 18 razy 16

  A jak ta teoria ma się do tego, że Karol przyprawił Dianie rogi z Camillą? Bez sensu.

 • tamimami

  Oceniono 24 razy 12

  z wysp spodziewalam sie zupelnie innej wiadomosci co by sie przy kawce porannej dobrze czytalo... .jakis sex skandal w stylu ...karol ma kochanke...krol krolowa i kroliczek...a tu nic rewelacyjnego takie tam bzdety ,kolorowe autobusiki jak to mowi Pani Basia...

 • 1ania112

  Oceniono 17 razy 9

  To zemasta KAMILI BO WIE ZE JUZ NIE ZOSTANIE KROLOWĄ. Z TEGO POWODU PRZECIEZ SIĘ Z NIM ROZWODZI! To oznacza że tak naprawde nigdy go nie kochała,tylko jego pieniądze!

 • cholera

  Oceniono 13 razy 9

  e tam. Nawet jesli to w tych czasach malo co bulwersuje... Karol gejem.. coz, no jesli tak: bywa? Nawet gdyby Obama okazal sie kobieta.. to sie nie zdziwie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX