Aktorka "Dirty Dancing" walczy z rakiem

W rok po śmierci Patricka Swayze, jego partnerka z planu też zmaga się z chorobą.
Aktorka walczy z rakiem Rok po śmierci Patricka Swayze, jego partnerka z planu też zmaga się z chorobą. Rok po śmierci Patricka Swayze, Jennifer Gray - jego partnerka z "Dirty Dancing" - też zmaga się z chorobą nowotworową. Mimo to występuje w "TzG" w USA. Po filmie "Dirty Dancing" Jennifer Grey i Patrick Swayze stali się idolami nastolatków na całym świecie. Rok temu po długiej walce z rakiem zmarł aktor. Teraz walkę z chorobą rozpoczęła o 7 lat młodsza Jennifer. Aktorka o chorobie dowiedziała się przypadkiem. Podczas treningów do amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" zaczęły ją boleć plecy. Wizyta u neurologa skończyła się straszną diagnozą. W szyi wykryto guza, a operacja ujawniła, że był złośliwy. Aktorka zdecydowała się pozostać w show i pokazać wszystkim, jak się walczy z rakiem tańcem. Życzymy Jennifer wygranej i trzymamy kciuki.

Po filmie "Dirty Dancing" Jennifer Grey i Patrick Swayze stali się idolami nastolatków na całym świecie. Rok temu po długiej walce z rakiem zmarł aktor. Teraz walkę z chorobą rozpoczęła o 7 lat młodsza Jennifer.

 

Aktorka o chorobie dowiedziała się przypadkiem. Podczas treningów do amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" zaczęły ją boleć plecy. Wizyta u neurologa skończyła się straszną diagnozą. W szyi wykryto guza, a operacja ujawniła, że był złośliwy.

 

Aktorka zdecydowała się pozostać w show i pokazać wszystkim, jak się walczy z rakiem tańcem.

 

Życzymy Jennifer wygranej i trzymamy kciuki.

 

 

Zobacz także:

Niezapomniane role Patricka Swayze

Oni odeszli w 2009!

Więcej o: