Gaga ukradła wizerunek nieżyjącej koleżance?!

Pochodzi z bogatej rodziny. Uczyła się z Paris i Nicky Hilton.
Gaga ukradła image nieżyjącej koleżanki? Pochodzi z bogatej rodziny. Uczyła się z Paris i Nicky Hilton. Lina Morgan, młodsza koleżanka Lady Gagi, popełniła samobójstwo 2 lata temu. Matka dziewczyny utrzymuje, że Gaga ukradła wizerunek i pomysły jej córce. Lady Gaga stworzyła wizerunek, którego pożądają miliony. Z artykułu "New York Post" wynika, że całość jest sprytnie przemyślane i skradziona. Stefanie miała młodszą koleżankę Linę Morgan, która w 2008 roku popełniła samobójstwo. Matka dziewczyny utrzymuje, że Lady ukradła wizerunek i pomysły jej córce. Dowodem mają być pamiętniki nastolatki. Panie poznał w 2007 roku producent Rob Fusari. Germanotta miała pisać przeboje, a Morgana je śpiewać. Obie pochodziły z różnych światów. Lady była córką ludzi z Manhattanu (bogata dzielnica Nowego Jorku), a Lina córką emigrantów z Rosji z biednego Staten Island. Yana twierdzi, że opowiadanie przez Gagę o mrocznej przeszłości i problemach jest kradzieżą przeszłości jej córki. - Wszystko, co ona mówi, jest słowami Liny. Ona opowiada o mrocznej i tragiczne przeszłości, ale miała wszystko, czego tylko zapragnęła. Chodziła do tego samego liceum co Paris i Nicky Hilton, a jej rodzice są bogaci. Lina miała ciężkie życie i często o nim opowiadała - mówi matka Liny. Gaga i Lina zaczęły razem pracować i nagrywać kolejne piosenki. Według Yany to wtedy Lady zaczęła przejmować styl ubierania, gesty i zachowania sceniczne jej córki. Na zdjęciach, które pokazywała, widać Linę w perukach i strojach do złudzenia przypominających te noszone przez Gagę. W 2008 roku Lina popełniła samobójstwo. Mając 19 lat, skoczyła z 10 piętra hotelu na Staten Island. Miesiąc później wystartowała machina pod nazwą Lady Gaga. Były chłopak Liny Tyler mówi, że był wstrząśnięty pierwszym klipem Stefanie, który zobaczył. Zarówno Fusari jak i przedstawiciele wytwórni Lady Gagi nie chcą się wypowiadać na ten temat. Yana mówi, że nie chce pieniędzy, chce, aby wszyscy poznali prawdę.

Lady Gaga stworzyła wizerunek, którego pożądają miliony. Z artykułu "New York Post" wynika, że całość jest sprytnie przemyślane i skradziona. Stefania miała młodszą koleżankę Linę Morganę, która w 2008 roku popełniła samobójstwo. Matka dziewczyny utrzymuje, że Lady ukradła wizerunek i pomysły jej córce. Dowodem mają być pamiętniki nastolatki.

Lady Gaga ukradła duszę Liny, a ja chcę by jej dusza była wolna.

Panie poznał w 2007 roku producent Rob Fusari. Germanotta miała pisać przeboje, a Morgana je śpiewać. Obie pochodziły z różnych światów. Lady była córką ludzi z Manhattanu (bogata dzielnica Nowego Jorku), a Lina córką emigrantów z Rosji z biednego Staten Island.

 

Yana twierdzi, że opowiadanie przez Gagę o mrocznej przeszłości i problemach jest kradzieżą przeszłości jej córki.

Wszystko co ona mówi jest słowami Liny. Ona opowiada o mrocznej i tragiczne przeszłości, ale ona miała wszystko czego tylko zapragnęła. Chodziła do tego samego liceum co Paris i Nicky Hilton, a jej rodzice są bogaci. Lina miała ciężkie życie i często o nim opowiadała.

Gaga i Lina zaczęły razem pracować i nagrywać kolejne piosenki. Według Yany to wtedy Lady zaczęła przejmować styl ubierania, gesty i zachowania sceniczne jej córki. Na zdjęciach które pokazywała widać Linę w perukach i strojach, które do złudzenia przypominają te noszenie przez Gagę.

 

W 2008 roku Lina popełniła samobójstwo. Mając 19 lat,skoczyła z 10 piętra hotelu na Staten Island. Miesiąc później wystartowała machina pod nazwą Lady Gaga. Były chłopak Liny Tyler mówi, że był wstrząśnięty pierwszym klipem Stefanii, który zobaczył.

 

Zarówno Fusari jak i przedstawiciele wytwórni Lady Gagi nie chcą się wypowiadać na ten temat. Yana mówi, że nie chce pieniędzy, chce aby wszyscy poznali prawdę.

 

Poniżej 2 przeboje Liny:

 

 

 

 

Janus

 

Zobacz także:

NAGA Gaga cała w mięsie. Foto

Gaga dała Beyonce pejcz z diamentami