Beckhamowie sprzedają pałac w Anglii

Kupili za 2,5 miliona a chcą...
Pałac na sprzedaż Beckhamowie sprzedają pałac w Anglii Rodzina Beckhamów podjęli decyzję o wyprowadzce z rezydencji "Beckhingham Palace". Posiadłość kupioną za 2,5 mln funtów są gotowi sprzedać już za 18 mln David i Victoria Beckhamowie zdecydowali o wyprowadzce na stałe do Los Angeles. W związku z tym ich wielka angielska rezydencja zwana przez prasę "Beckhingham Palace" została wystawiona na sprzedaż. Cena wywoławcza to 18 milionów funtów (ponad 80 milionów złotych)! Jedenaście lat temu para zapłaciła za ten dom 2,5 miliona funtów. Zresztą pieniądze nie mają tu tak naprawdę znaczenia. Beckhamowie mają jeszcze zamek we Francji i dom w Dubaju. Para zdecydowała o wyprowadzce do LA, ponieważ spędzają tam coraz więcej czasu zawodowo. David ma kontrakt z tamtejszą drużyną piłkarską do 2012 roku. Victoria z kolei odniosła w USA sukces ze swoją kolekcją odzieżową.

Davidi Victoria Beckhamowie zdecydowali o wyprowadzce na stałe do Los Angeles. W związku z tym ich wielka angielska rezydencja zwana przez prasę "Beckhingham Palace"została wystawiona na sprzedaż. Cena wywoławcza to 18 milionów funtów (ponad 80 milionów złotych)! Jedenaście lat temu para zapłaciła za ten dom 2,5 miliona funtów. Zresztą pieniądze nie mają tu tak naprawdę znaczenia. Beckhamowie mają jeszcze zamek we Francji i dom w Dubaju.

 

Para zdecydowała o wyprowadzce do LA, ponieważ spędzają tam coraz więcej czasu zawodowo. David ma kontrakt z tamtejszą drużyną piłkarską do 2012 roku. Victoria z kolei odniosła w USA sukces ze swoją kolekcją odzieżową.

 

A oto Beckhingham Palace w całej okazałości:

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Beckham i Zidane przylatują do Polski!

Siostra Davida Beckhama żyje z zasiłku

Beckham przeżywa dramat