Dlaczego ojciec bił Michaela?

Joe Jackson odnosi się do zarzutów.

Michael Jackson wielokrotnie w wywiadach opowiadał, że ojciec go źle traktował bił i poniżał. Po latach Joe odniósł się do zarzutów syna.

Musiałem taki być ponieważ kiedy go wychowywałem, w tamtych czasach było wiele gangów, które wpadały w kłopoty, członkowie szli do więzienia. Większość z nich teraz nie żyje. Nie chciałem, żeby się tym zajmował, chroniłem go.

Dziennikarze zapytali go, czy żałuje swojego zachowania?

Nie! Robili wielką aferę po tym jak dałem klapsa Michaelowi, albo innemu dzieciakowi. Tak jakby sami nie dawali klapsów swoim dzieciom, kiedy się źle zachowują. Media wszystko wyolbrzymiają.

Postawa Joe tylko utwierdza w przekonaniu, że Michael miał wielki uzasadniony żal do ojca.

 

Janus

 

Zobacz także:

Ojciec Jacksona: Katherine jest winna śmierci Michaela

Lekarz Jacksona przed sądem

 

Więcej o:
Komentarze (71)
Dlaczego ojciec bił Michaela?
Zaloguj się
 • aksak

  Oceniono 21 razy 17

  Bicie kablem od żelazka i czym popadnie, to nie jest klaps! Joe nie ma wyrzutów sumienia...bo nie ma sumienia! Gdyby był normalnym ojcem, Michael nie wymiotowałby na jego widok. Teraz się ujawnił, jak Michael nie żyje...Pewnie znowu chce kasy. Zawsze uważał MJ za maszynkę do robienia kasy, bez możliwości okazywania uczuć. Może i Michael miał czasem ekscentryczne zachowania, ale to był wielki artysta i naprawdę dobry człowiek. Rzadko kiedy, po takim dzieciństwie, jest sie tak dobry dla innych jak Michael. I przez to, zawsze go wykorzystywano. Był zbyt dobry i zbyt naiwny. Ale przez to, na zawsze pozostanie w moim sercu.

 • little_susie

  Oceniono 18 razy 14

  Joe weź się ogarnij. Niedobrze się robi od tych jego usprawiedliwień... Wciąż tylko wywiady, kasa, kasa, kasa...

 • asja69

  Oceniono 18 razy 10

  blue911. Tak sie możesz odzywac w swoim NY, panie "dobrze wychowany". Wychowanie nie polega na laniu dzieci. Tak robią tylko niedouczeni prostacy, którym brakuje argumentów do rozmowy z dzieckiem, albo są zbyt leniwi i zajeci sobą, żeby wymyślic inny sposób.

 • ppaula

  Oceniono 12 razy 10

  Debil i tyle takie głupoty gada że żal słuchać.

 • feela

  Oceniono 11 razy 9

  Bidnny Michael jak tylko spojrzał na ojca na treningach odrazu wymiotował ze strachu :( ale jak można było tak bić własnego syna to że zrobił jeden mały błąd w tańcu i się nad nim znęcał bił Michale pasem o żelaska> Nie wiecie co? Ten Joe powinien się leczyć bo już minął rok od śmierci Michaela i On dopiero teraz przyznał się do winy że go tak bił. Dla mnie jest to coś okropnego wielki tatuś powinien się leczyć w psychiatryku.

 • qudis

  Oceniono 11 razy 9

  idiota, teraz się tłumaczy po tylu latach:/

 • tellya

  Oceniono 15 razy 9

  Przyznał się po kilkudziesięciu latach, kiedy Michael już nie żyje..Do tego to jego "tłumaczenie się" jakim to był dobrym ojcem..Potwór jakich mało. :(

 • sandrinne

  Oceniono 13 razy 9

  paskudny jest ten facet, bredzi od rzeczy :/

 • finley

  Oceniono 7 razy 7

  maxmex, MJ nie brał leków bo nie miał co robić z kasą, ciekawe jak ty byś się czuł gdyby zrobiono z ciebie pedofila na oczach całego świata, opluwano cie latami w mediach, nie dziw się że po tylu latach siadła mu psychika

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX