Travolta jest gejem i od lat zdradza żonę?!

Wstąpił ponoć do Scjentologów, żeby się wyleczyć.

Po raz kolejny pojawiły się plotki na temat orientacji seksualnej Johna Travolty (poprzenido tłumaczył, że pocałunek z opiekunem, był przyjacielski). Pisarz Robert Randolph na łamach "National Enquirer" opowiedział o swojej najnowszej książce "You'll Never Spa In This Town Again". A w niej o najbardziej skrywanych tajemnicach Johna Travolty. Dla uwiarygodnienia wypowiedzi przeszedł test na wykrywaczu kłamstw.

Poznałem Johna w 1998 roku, po tym jak ożenił się z Kelly. Wiem, że małżeństwo to totalna ściema. John woli facetów i cały czas uprawia seks z facetami za plecami Kelly. Próbował mnie poderwać wiele razy, ale mu odmawiałem. Zawsze znalazł kogoś, kto chciał się z nim przespać. John nie przestał oszukiwać Kelly nawet po narodzinach dzieci. Kelly jest cudowną osobą i nie powinno jej spotkać coś takiego.

Randolph w swojej książce opisał sekretne życie Hollywood i jego najbardziej skrywane tajemnice. Według niego John zapisał się do Scjentologów, ponieważ obiecywali mu, że go wyleczą z homoseksualizmu.

 

O wielu aktorach krążą podobne plotki, ale tylko kilku miało odwagę się przyznać.

 

Janus

 

Zobacz także:

47-letnia żona Travolty jest w ciąży

Polka na premierze filmu z Travoltą i Meyersem