Książę William i Kate są... kuzynami!

Ślubu nie będzie?

Czarne chmury zawisły nam związkiem księcia Williama i Kate Middleton. Media piszą, że następca brytyjskiego trony zdradza narzeczoną. To z powodu niewierności Williama, Kate zerwała zaręczyny. Śledztwo dziennikarzy "The Daily Mail" wykazało też, że Kate i Williama są kuzynami.


Łączą ich więzy krwi. Mają wspólnych przodków - Thomasa Leightona i Elizabeth Knollys. Czy zatem mogą się pobrać? Czy urodzą im się zdrowe dzieci? Wielka Brytania podzieliła się. Dla niektórych ten fakt zupełnie eliminuje już Kate. Z kolei inni śmieją się, że są kuzynami, ale w 12. linii i nie ma obawy o to, że ich dzieci urodzą się chore.

 

 

Ostatnie zdanie w kwestii ślubu Williama i tak należy do... królowej Elżbiety II. Nie jest tajemnicą, że monarchini nie przepada za wybranką wnuka. Kate prowadzi beztroskie życie. Nie pracuje, dużo imprezuje. Do tego ostatnio okazało się, że jej wujek to narkoman i erotoman, który niepochlebnie wypowiadał się o rodzinie królewskiej i zdradzał obcym ludziom szczegóły życia rodziny Williama. Już wiecie, czemu królowa nie lubi Kate.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Zaręczyny księcia Williama odwołane!

To koniec małżeństwa Księcia Karola i Kamili

Książę William idzie w ślady ojca

Więcej o:
Komentarze (18)
Książę William i Kate są... kuzynami!
Zaloguj się
 • autorytet

  Oceniono 56 razy 50

  Była kiedyś taka para jak Adam i Ewa - wszyscy jesteśmy spokrewnieni!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 47 razy 43

  Dwunaste pokolenie? W moim wypadku, dwunastym pokoleniem jest przodek urodzonuy w 1701 roku. To jakie to pokrewieństwo? Bez żartów.

 • grabarz_001

  Oceniono 47 razy 37

  bogaty człowiek - to imprezowicz , a biedny -to lump //

 • monika_c

  Oceniono 38 razy 36

  Mieszkam w UK i jakos nie zauwazylam, zeby ktokolwiek sie tutaj dzielil ze wzgledu na dlub ksiecia. Ani zeby ktos wspominal o tym, ze zerwali zareczyny. Nie macie, o czym pisac, wiec wymyslacie bzdury, bo wiecie, ze przeciez nikt w Polsce nie bedzie dociekal prawdy.
  Wg was to sie chyba nazywa chaltura, prawda?

 • avaris

  Oceniono 34 razy 32

  wow ,a jak doniosły inne media zbliżone do poprzednich mediów nie dość ze są kuzynami to jeszcze Kate jest tranwestytą:)))).Żenada

 • antonka

  Oceniono 20 razy 20

  Co to za brednie, przecież w rodzinach królewskich ślub w obrębie rodziny to częsta praktyka, chodziło o zmniejszenie ilości liczby pretendentów do tronu..pomijam już fakt że Elżbieta Knollys żyła okresie panowania Elżbiety I czyli w XVI wieku...:)

 • reckless

  Oceniono 17 razy 17

  12 linia ? Przeciez mozna brac slub juz od 4 lub 5 pokolnenia w 100% na legalu ;)

 • justbeliever

  Oceniono 16 razy 16

  nawet jeśli są to co?królowa i jej mąż książę filip również są kuzynostwem.

 • zgryzota

  Oceniono 13 razy 11

  Jezu, znowu te z palca wyssane bzdury o rodzinie królewskiej. Dałbyś już spokój, Plotek...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX