Julio Iglesias wziął cichy ślub

Są razem od 20 lat i mają 5 dzieci.
Julio Iglesias wziął cichy ślub Julio Iglesias po 20 latach związku poślubił Mirandę Rijnsburger. Julio Iglesias po 20 latach związku z modelką Mirandą Rijnsburger zdecydował się wziąć cichy ślub. Ceremonia odbyła się w miniony wtorek w Marabelli. Para ma piątkę dzieci. Według informacji, jakie podały hiszpańskie media, ceremonia odbyła się w miniony wtorek w Marabelli. Małżonkowie zdecydowali się utrzymać datę uroczystości w tajemnicy. Iglesias ma obecnie 66 lat, a jego żona Miranda, która jest modelką, 45. W ceremonii wzięły udział tylko dzieci pary i dwójka świadków. Po uroczystościach wszyscy wrócili do posiadłości piosenkarza w Maladze. Hiszpan z poprzedniego małżeństwa z filipińską miss Isabelą Preysler ma trójkę dzieci, w tym najbardziej znanego syna Enrique.

Julio Iglesias po 20 latach związku z duńską modelką Mirandą Rijnsburger zdecydował się wziąć ślub. Para ma piątkę dzieci. Według informacji, jakie podały hiszpańskie media, ceremonia odbyła się we wtorek w Marabelli. Małżonkowie chcieli datę utrzymać w tajemnicy.

 

Iglesias ma obecnie 66 lat, a Miranda 45. W ceremonii wzięły udział tylko dzieci pary i dwójka świadków. Po uroczystościach wszyscy wrócili do posiadłości piosenkarza w Maladze.

 

Hiszpan z poprzedniego małżeństwa z filipińską Miss Isabelą Preysler ma trójkę dzieci, w tym najbardziej znanego synaEnrique.

 

Parze młodej gratulujemy.

 

Dla zakochanych Julio w utworze "El amor":

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Ślub Megan Fox. WIDEO

Wybierz ślub roku! Głosuj!