Julio Iglesias wziął cichy ślub

Są razem od 20 lat i mają 5 dzieci.
Julio Iglesias wziął cichy ślub Julio Iglesias po 20 latach związku poślubił Mirandę Rijnsburger. Julio Iglesias po 20 latach związku z modelką Mirandą Rijnsburger zdecydował się wziąć cichy ślub. Ceremonia odbyła się w miniony wtorek w Marabelli. Para ma piątkę dzieci. Według informacji, jakie podały hiszpańskie media, ceremonia odbyła się w miniony wtorek w Marabelli. Małżonkowie zdecydowali się utrzymać datę uroczystości w tajemnicy. Iglesias ma obecnie 66 lat, a jego żona Miranda, która jest modelką, 45. W ceremonii wzięły udział tylko dzieci pary i dwójka świadków. Po uroczystościach wszyscy wrócili do posiadłości piosenkarza w Maladze. Hiszpan z poprzedniego małżeństwa z filipińską miss Isabelą Preysler ma trójkę dzieci, w tym najbardziej znanego syna Enrique.

Julio Iglesias po 20 latach związku z duńską modelką Mirandą Rijnsburger zdecydował się wziąć ślub. Para ma piątkę dzieci. Według informacji, jakie podały hiszpańskie media, ceremonia odbyła się we wtorek w Marabelli. Małżonkowie chcieli datę utrzymać w tajemnicy.

 

Iglesias ma obecnie 66 lat, a Miranda 45. W ceremonii wzięły udział tylko dzieci pary i dwójka świadków. Po uroczystościach wszyscy wrócili do posiadłości piosenkarza w Maladze.

 

Hiszpan z poprzedniego małżeństwa z filipińską Miss Isabelą Preysler ma trójkę dzieci, w tym najbardziej znanego synaEnrique.

 

Parze młodej gratulujemy.

 

Dla zakochanych Julio w utworze "El amor":

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Ślub Megan Fox. WIDEO

Wybierz ślub roku! Głosuj!

Więcej o:
Komentarze (18)
Julio Iglesias wziął cichy ślub
Zaloguj się
 • m4rc1n31

  Oceniono 6 razy 4

  Szacun.

 • agoolec

  Oceniono 5 razy 3

  nieźle się trzyma ten Julio

 • abotak

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wiedziałam tego. Według obiegowej opinii Julio Iglesias to znany amant sceny muzycznej. No tak, piosenki o miłości, image latynoskiego kochanka, jednak przede wszystkim widać, że umie prawdziwie kochać. Stworzyli wspaniały związek.

 • gosia2000

  Oceniono 8 razy 2

  redaktorzyny jak zwykle sa na biezaco...to news z piatku lub nawet czwartku. Moze warto zainwestowac w pracownika co przynajmniej skonczyl gimnazjum i spal jedynie na co drugich zajeciach z jezyka obcego.

 • plepla

  Oceniono 1 raz 1

  Pamiętam go od zawsze.On ma chyba ze 100lat :))))

 • nostradamus

  Oceniono 3 razy 1

  Hujlio sie trzyma

 • hiszpanka77

  Oceniono 5 razy 1

  gratulacje Julio ma Drugą Żonę!!!!!!!!!!!

 • wewusia

  Oceniono 1 raz -1

  Trochę jak Kalata ;)

 • hades

  Oceniono 3 razy -1

  nuda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX