Lady Gaga chce kreację Miss Wenezueli

Zapłaci dużo pieniędzy, ale...
Gaga chce wyglądać jak Miss Wenezueli Lady Gaga chce kreację Miss Wenezueli. Zapłaci dużo pieniędzy, ale... Uwadze Lady Gagi nie umknął niezwykły strój reprezentantki Wenezueli na wyborach Miss Universe - Marelisy Gibson. Uparła się, żeby mieć taki sam. Za każdą cenę. Lady Gaga znana jest z nietypowego gustu i uwielbienia dla kreacji haute couture. Jej uwadze nie umknął niezwykły strój reprezentantki Wenezueli na wyborach Miss Universe - Marelisy Gibson. Jest on zaprojektowany przez Ivana Dumonta i Hugo Espina. Inkrustowana jest 9000 kryształów Swarovskiego i 3000 srebrnych trójkątów robi piorunujące wrażenie. Nie dziwi więc, że Gaga uparła się by go mieć. Jest zdecydowana zapłacić każde pieniądze. Jednak takie numery z Miss Wenezueli nie przejdą. Oświadczyła stanowczo: "Kostium został uszyty specjalnie dla mnie. Myślę, że Gaga nie ma odpowiednich wymiarów. Kreacja zwyczajnie na nią nie wejdzie." Jak znamy Gagę, to i tak dopnie swego. Oczywiście życzymy powodzenia.

Lady Gaga znana jest z nietypowego gustu i uwielbienia dla kreacji haute couture. Jej uwadze nie umknął niezwykły strój reprezentantki Wenezueli na wyborach Miss Universe - Marelisy Gibson.

Jest on zaprojektowany przez Ivana Dumonta i Hugo Espina. Inkrustowana jest 9000 kryształów Swarovskiego i 3000 srebrnych trójkątów robi piorunujące wrażenie. Nie dziwi więc, że Gaga uparła się by go mieć. Jest zdecydowana zapłacić każde pieniądze. Jednak takie numery z Miss Wenezueli nie przejdą. Oświadczyła stanowczo:

Kostium został uszyty specjalnie dla mnie. Myślę, że Gaga nie ma odpowiednich wymiarów. Kreacja zwyczajnie na nią nie wejdzie.

Jak znamy Gagę, to i tak dopnie swego. Oczywiście życzymy powodzenia.

Aik

Zobacz także:

Gaga pokonała Spears! "Jestem królową"

Lady Gaga o nowej płycie: Będzie najlepsza!

Eva Longoria prosi o pomoc... Lady Gagę