Książę Karol zapłaci za rozwód 750 milionów złotych!

Wieloletni związek, krótkie małżeństwo i bardzo drogi rozwód.

Niedawno pisaliśmy, że Księżna Camilla zażądała rozwodu z Księciem Karolem. Powodem ma być podobno fakt, że nigdy nie będzie małżonką króla, tylko księcia. Karol zrezygnował z możliwości objęcia tronu na rzecz swojego starszego syna Księcia Williama. Takie było życzenie jego matki Królowej Elżbiety II. Camillę rozsierdził fakt, że nigdy nikt nie będzie się do niej zwracał per "jej królewska wysokość"...

 

Królewscy prawnicy chcąc szybko pozbyć się Camilli, zaoferowali księżnej aż 250 milionów dolarów, czyli 750 milionów złotych za to, że wyprowadzi się z pałacu jeszcze przed ślubem księcia Williama i jego wieloletniej przyjaciółki Kate Middleton.

 

Zapewne Camilla nie będzie się spieszyć, bo William nawet jeszcze się nie oświadczył ukochanej. Wszystko jednak wskazuje na to, że nastąpi to już niedługo. Tak czy inaczej, Księżna Kornwalii już nieraz dopięła swego i nie straszne jej żadne przeciwności.

 

 

Aik

 

Zobacz także:

To koniec małżeństwa księcia Karola i Kamili

Książę Karol w Polsce! ZDJĘCIA I WIDEO

Książę Karol chce kupić zamek w Polsce

 

 

Więcej o:
Komentarze (34)
Książę Karol zapłaci za rozwód 750 milionów złotych!
Zaloguj się
 • oko

  Oceniono 27 razy 21

  No i korona to tylko na zębie jej została :) :) :).

 • mika17

  Oceniono 21 razy 17

  Przeciez on mogl sie z nia ozenic tylko pod warunkiem, ze ona nie zostanie koronowana. Karol potrzebowal na slub zgody krolowej; kazdy krewny Windsorow, ktory ewentualnie moglby miec szanse na tron, nawet jek nie jest Anglikiem, tylko np. ksieciem dunskim potrzebuje zgody wladcy Anglii, zgoda zostala wydana pod warunkiem, ze Kamila bedzie tylko ksiezna. Co wy za glupoty wypisujecie . Zeby to jeszcze byl jakis brytyjski brukowiec, ale wy cytrujecie amerykanski. W Niemczech tez sa takie- gdyby 5 procent "wiadomosci", ktore one zawieraja sie sprawdzilo, to Karol, Kamila ich krewni i wszystkie inne koronowane glowy Europy od lat by juz nie zyly.

 • pan_zielony

  Oceniono 17 razy 15

  Przecież nawet gdyby Karol został królem to jego żona nie byłaby królową i nikt nie zwracałby się do niej per "jej królewska wysokość" (takie w Wielkiej Brytanii mają prawo). Ten artykuł jest bez sensu.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 12 razy 12

  Wszyscy już wiedzą, że to kłamstwo. Ale "Kłamstwo" to przecież nazwisko wszystkich redaktorów pl0tka

 • laska3

  Oceniono 16 razy 12

  To jest jakiś dziwny news, nie za bardzo w niego wierzę. Jakoś żadna agencja go nie potwierdza. I dziwny byłby powód tego rozwodu - zupełnie nieprawdopodobny. Bycie żoną króla to straszny kłopot, naprawdę lepiej być żoną księcia (wiem z doświadczenia ;)

 • avaris

  Oceniono 15 razy 11

  żałosne pierdy,kobieta której przez 30 lat wystarczał tytuł kochanki nie rezygnuje z małzeństwa tylko dlatego ze jest księżną ,bo ze Karol nigdy nie będzie królem było wiadomo już przed jego z nią ślubem.Sezon ogórkowy w pełni.

 • m4rc1n31

  Oceniono 18 razy 10

  I dobrze,bo to "zła kobieta była".

 • 1ania112

  Oceniono 16 razy 10

  Widocznie jej chodzilo tylko o kase i tron!

 • nene

  Oceniono 11 razy 9

  Jak już wcześniej pisałam, cała ta historia to bujda kompletna. Szkoda, że portale internetowe nie mogą być w żaden sposób ukarane za okłamywanie i oczernianie ludzi. Nie mówiąc juz o tym, ze nigdy nie odszczekaja tych bredni :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX