Winne z "Cudownych lat" jest w ciąży

W latach 90. wszyscy chłopcy się w niej podkochiwali.
Winne jest w ciąży Winne z "Cudownych lat" spodziewa się dziecka Danica McKellar, czyli odtwórczyni roli Winnie - dziewczyny Kevina z serialu "Cudowne lata", jest w ciąży i wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko Serial "Cudowne lata" był pokazywany w Polsce na początku lat 90. Jego bohaterzy Kevin, Winnie i fajtłapowaty Paul byli idolami nastolatków. Jako dzieci byli gwiazdami, ale żadne z nich nie zrobiło kariery w dorosłym świecie. Winnie - dziewczyna Kevina, czyli Danica McKellar ma już 35 lat i jakiś czas temu zgodziła się na seksowną sesję w jednym z kolorowych magazynów. Mało kto wie, że skończyła matematykę na Uniwersytecie Kalifornijskim i nawet napisała dwie książki z tej dziedziny. Winnie jest w ciąży i wkrótce urodzi. Uspokajamy, Kevin nie jest ojcem.

Serial "Cudowne lata" był pokazywany w Polsce na początku lat 90. Jego bohaterzy Kevin, Winnie i fajtłapowaty Paul byli idolami nastolatków. Jako dzieci byli gwiazdami, ale żadne z nich nie zrobiło kariery w dorosłym świecie.

 

Winnie - dziewczyna Kevina, czyli Danica McKellar ma już 35 lat i jakiś czas temu zgodziła się na seksowną sesję w jednym z kolorowych magazynów. Mało kto wie, że skończyła matematykę na Uniwersytecie Kalifornijskim i nawet napisała dwie książki z tej dziedziny. Winnie jest w ciąży i wkrótce urodzi. Gratulujemy! Uspokajamy. Ojcem nie jest Kevin.

 

 

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Co się dzieje z aktorami "Cudownych lat"

Gwiazdy "M jak miłość" wczoraj i dziś