Bloom poślubił piękną modelkę

Cicha ceremonia bez setek gości.
Bloom poślubił modelkę Cicha ceremonia bez setek gości. Związek Orlando Blooma i pięknej modelki Mirandy Kerr zakończył się tak jak wszyscy podejrzewali - cichym ślubem bez setek gości. Para ma opinię nudziarzy. Związek Orlando Blooma i pięknej Mirandy Kerr zakończył się tak jak wszyscy podejrzewali - cichym ślubem. Para przez amerykańskie media określana jest jako nudziarze. Ceremonia odbyła się w zaledwie miesiąc po zaręczynach. Modelka znana z sesji bielizny Victoria's Secret wydała oświadczenie. "Planowaliśmy to od dawna, niestety jedyny wolny termin dla miesiąca miodowego wypadał w trakcie premiery kolekcji Davida Jonesa (Miranda jest twarzą marki - red.). David Jones był szczęśliwy mogąc mnie zwolnić w tym czasie, abyśmy mogli wziąć ślub i pojechać razem na miesiąc miodowy" - napisała. Gratulujemy. Rzeczywiście trudno się po nich spodziewać skandali.

Związek Orlando Blooma i pięknej Mirandy Kerr zakończył się tak jak wszyscy podejrzewali - cichym ślubem. Para przez amerykańskie media określana jest jako nudziarze. Ceremonia odbyła się w zaledwie miesiąc po zaręczynach. Modelka znana z sesji bielizny Victoria's Secret wydała oświadczenie.

Planowaliśmy to od dawna, niestety jedyny wolny termin dla miesiąca miodowego wypadał w trakcie premiery kolekcji Davida Jonesa (Miranda jest twarzą marki). David Jones był szczęśliwy mogąc mnie zwolnić w tym czasie, abyśmy mogli wziąć ślub i pojechać razem na miesiąc miodowy.

Gratulujemy. Rzeczywiście trudno się po nich spodziewać skandali:).

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Miranda Kerr broni bankowca od porno

Miranda Kerr manifestuje zaręczyny na... majtkach

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Bloom poślubił piękną modelkę
Zaloguj się
 • zbyszek_pl

  Oceniono 27 razy 27

  Nudziarze?To jest właśnie pozytywne że nie mają parcia na szkło,nie upijają sie w modnych klubach itp.Normalność jak widać też czasem w Hollywood występuje(www.tnij.org/fajneubrania )

 • marduk

  Oceniono 28 razy 26

  Nudna para, macie rację. Aby przypasować plotkowi, ona powinna przejść szereg operacji plastycznych i wystąpić w playboyu, on powinien jej kilka razy przyrżnąć w twarz publicznie i jeszcze powinni wypuścić seks-taśmę. Wtedy nie będą nudni...

 • glambert

  Oceniono 18 razy 18

  Nudziarze, bo nie robią show ze swojego życia? Ach, te amerykańskie standardy - seks taśmy, operacje plastyczne, upijanie się na imprezach, publiczne pranie brudów...
  Życzę szczęścia tej sympatycznej parze :)

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 17 razy 15

  gratki. szczęścia.

 • klauds

  Oceniono 17 razy 13

  On jest cudowny, czarujący i ma coś w sobie.
  Ona też śliczna :) i jakie nogi ;)

 • agma

  Oceniono 15 razy 13

  ladna para ;)

 • cholera

  Oceniono 15 razy 13

  ah, super.. szpan - Bloom ma takie buty jak ja, oh yeah - rozpowiem wszystkim! A teraz do rzeczy i na powaznie: piekna para.

 • cintia

  Oceniono 11 razy 11

  młodzi, piękni i bogaci.......

 • kassieek

  Oceniono 8 razy 8

  Gratuluję i życzę szczęścia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX