Bloom poślubił piękną modelkę

Cicha ceremonia bez setek gości.
Bloom poślubił modelkę Cicha ceremonia bez setek gości. Związek Orlando Blooma i pięknej modelki Mirandy Kerr zakończył się tak jak wszyscy podejrzewali - cichym ślubem bez setek gości. Para ma opinię nudziarzy. Związek Orlando Blooma i pięknej Mirandy Kerr zakończył się tak jak wszyscy podejrzewali - cichym ślubem. Para przez amerykańskie media określana jest jako nudziarze. Ceremonia odbyła się w zaledwie miesiąc po zaręczynach. Modelka znana z sesji bielizny Victoria's Secret wydała oświadczenie. "Planowaliśmy to od dawna, niestety jedyny wolny termin dla miesiąca miodowego wypadał w trakcie premiery kolekcji Davida Jonesa (Miranda jest twarzą marki - red.). David Jones był szczęśliwy mogąc mnie zwolnić w tym czasie, abyśmy mogli wziąć ślub i pojechać razem na miesiąc miodowy" - napisała. Gratulujemy. Rzeczywiście trudno się po nich spodziewać skandali.

Związek Orlando Blooma i pięknej Mirandy Kerr zakończył się tak jak wszyscy podejrzewali - cichym ślubem. Para przez amerykańskie media określana jest jako nudziarze. Ceremonia odbyła się w zaledwie miesiąc po zaręczynach. Modelka znana z sesji bielizny Victoria's Secret wydała oświadczenie.

Planowaliśmy to od dawna, niestety jedyny wolny termin dla miesiąca miodowego wypadał w trakcie premiery kolekcji Davida Jonesa (Miranda jest twarzą marki). David Jones był szczęśliwy mogąc mnie zwolnić w tym czasie, abyśmy mogli wziąć ślub i pojechać razem na miesiąc miodowy.

Gratulujemy. Rzeczywiście trudno się po nich spodziewać skandali:).

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Miranda Kerr broni bankowca od porno

Miranda Kerr manifestuje zaręczyny na... majtkach

 

Więcej o: