Gibson znęca się nad kochanką. Posłuchaj

Gwiazdor lubi się wyżywać.

Z zeznań Oksany Grigorievy i ujawnionych taśm wyłania się obraz Mela Gibsona potwora. Gwiazdor jest rasistą, brutalem i zachowuje się jak psychopata. Co prawda Rosjanka nie przyznaje się do ujawnienia nagrań, ale wiadomo, że to ona zarejestrowała rozmowę.

 

Taśmy mogą jej tylko pomóc w walce z Melem Gibsonem. Oksana była na straconej pozycji, ponieważ w trakcie związku podpisała papiery, że nie będzie się domagała pieniędzy. Ma prawo do alimentów na kilkumiesięczną córkę Luccię. Jednak, jak powiedziała dziennikarzom, nie dostała od gwiazdora nawet centa.

 

Na zarejestrowanym nagraniu słychać jak Mel ma pretensje do Oksany o styl ubierania, dopytuje czy ma prawdziwe "cycki". Przez całą rozmowę nazywa ją suką, dziwką i kur*ą. Na koniec mówi, że swoim strojem prowokuje

Prowokujesz i zgwałci cię banda czarnuchów. Prowokujesz swoim strojem ze swoimi sztucznymi cyckami, w obcisłych spodniach, żeby było widać twoją cip*ę... Mówię tobie, że tego nie lubię, nie podoba mi się, nie chcę takiej kobiety. Nie ufam ci, nie kocham ciebie.

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Gibson straszył polską kochankę

Gibson do kochanki: Ty dziwko!