Ronaldo pomaga chorym dzieciom. Wideo

W Portugalii jest niemal bogiem.
Ronaldo pomaga dzieciom W Portugalii jest niemal bogiem. Portugalska telewizja pokazała Cristiano Ronaldo podczas wizyty w szpitalu, w którym odwiedzał dzieci zmagające się ze śmiertelną chorobą. Cristiano Ronaldo jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. W rodzimej Portugalii jest traktowany niemal jak bóg. Zawodnik doskonale wie, że może wykorzystać swoją sławę nie tylko do podrywania dziewczyn i zabawy. W wolnych chwilach stara się odwiedzać rodzinę i pomagać potrzebującym. W wywiadzie dla jednej z portugalskich telewizji pokazał jak wygląda dzień z życia Ronaldo. Cristiano zaprosił do swojej siostry, gdzie pokazał siostrzeńców. Przy okazji powiedział, że jest już gotowy do bycia ojcem. Jak wiadomo, spełniło się jego marzenie. Po pobycie w domu kamera pojechała z Ronaldo do szpitala, w którym piłkarz odwiedził chore dzieci. Cristiano wspomagał najmłodszych walczących ze śmiertelną chorobą.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. W rodzimej Portugalii jest traktowany niemal jak bóg. Zawodnik doskonale wie, że może wykorzystać swoją sławę nie tylko do podrywania dziewczyn i zabawy. W wolnych chwilach stara się odwiedzać rodzinę i pomagać potrzebującym.

 

W wywiadzie dla jednej z portugalskich telewizji pokazał jak wygląda dzień z życia Ronaldo. Cristiano zaprosił do swojej siostry, gdzie pokazał siostrzeńców. Przy okazji powiedział, że jest już gotowy do bycia ojcem. Jak wiadomo, spełniło się jego marzenie.

 

Po pobycie w domu kamera pojechała z Ronaldo do szpitala, odwiedził chore dzieci. Cristiano wspomagał najmłodszych walczących ze śmiertelną chorobą.

 

Zobaczcie dzień z życia Ronaldo (napisy po polsku):

 

Zobacz także:

Cristiano Ronaldo wybrał imię dla syna

Ronaldo dał za dziecko 20 milionów dolarów