Dzieci Jacksona idą do szkoły

Koniec z nauką w domu.
Idą do szkoły Koniec z nauką w domu - dzieci Michaela Jacksona idą do szkoły! Mama Michaela Jacksona Katherine jest zmęczona tym, że jego dzieci uczą się w domu. Jako pierwszy do normalnej szkoły pójdzie już jesienią 13-letni Prince Mama Michaela Jacksona Katherine jest zmęczona tym, że jego dzieci uczą się w domu. Do tej pory Prince, Blanket i Paris uczyli nauczyciele przychodzący na zajęcia do posiadłości. Jako pierwszy do normalnej szkoły pójdzie najstarszy syn piosenkarza. Prince ma już 13 lat i zacznie chodzić do akademii z rówieśnikami już jesienią. Dzięki nauce Prince ma się stać bardziej towarzyski i koleżeński. Wychowywanie bez rówieśników nie służy rozwojowi dzieci. - Jestem mniej sroga i zasadnicza niż mój syn, próbowałam kontynuować wolę Michaela, ale jestem bardziej otwarta - tłumaczyła brytyjskiemu "Daily Mail" swoją decyzję Katherine. Rodzina wciąż nie podjęła decyzji, kiedy do szkoły pójdą o rok młodsza 12-letnia Paris i 8-letni Blanket.

Mama Michaela Jacksona Katherine jest zmęczonanauką jego dzieci w domu. Do tej pory Prince, Blanket i Paris uczyli nauczyciele przychodzący na zajęcia do posiadłości. Jako pierwszy do normalnej szkoły pójdzie najstarszy syn piosenkarza. Prince ma już 13 lat i zacznie chodzić do akademii z rówieśnikami już jesienią.

 

Dzięki nauce Prince ma się stać bardziej towarzyski i koleżeński. Wychowywanie bez rówieśników nie służy rozwojowi dzieci. Katherine powiedziała dla brytyjskiego "Daily Mail":

Jestem mniej sroga i zasadnicza niż mój syn, próbowałam kontynuować wolę Michaela, ale jestem bardziej otwarta.

Rodzina wciąż nie podjęła decyzji, kiedy do szkoły pójdą o rok młodsza 12-letniaParis i 8-letni Blanket.

 

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Dzieci zaatakowały paralizatorem syna Jacksona

Ojciec Jacksona: Katherine jest winna śmierci Michaela

Więcej o: