Mariah Carey w ciąży z bliźniakami

Już zaczęła przybierać na wadze.
Carey urodzi bliźniaki Już zaczęła przybierać na wadze. Mariah Carey jest starsza od męża - Nicka Cannona o 10 lat. W tym roku skończyła "czterdziestkę". Podobno diwa jest w ciąży. Ma urodzić bliźniaki. Mariah Carey jest starsza od swojego męża Nicka Cannona o 10 lat. W tym roku skończyła czterdziestkę. Ostatnio pojawiły się informacje, że diwa jest w ciąży. Ma urodzić bliźniaki. Para jak na razie nie potwierdziła tych informacji. Wiadomo, że w maju odwiedzili klinikę położniczą w Beverly Hills. Nick na swoim Twitterze napisał, że jeśli będą mieli się czym pochwalić to Mariah zrobi to osobiście. W swoim programie radiowym Nick żartował o imionach dzieci. Powiedział, że wszystkie będą miały na imię Mariah: Mariah nr 1, Mariah chłopak, wysoka Mariah. Carey ostatnio ograniczyła publiczne spotkania, aby nie pokazywać rosnącego brzucha. Chce mieć pewność, że wszystko idzie dobrze.

Mariah Carey jest starsza od swojego męża Nicka Cannona o 10 lat. W tym roku skończyła czterdziestkę. Ostatnio pojawiły się informacje, że diva jest w ciąży i to z bliźniakami.

 

Para jak na razie nie potwierdziła ciąży. Wiadomo, że w maju odwiedzili klinikę położniczą w Beverly Hills. Nick na swoim Twitterze napisał, że jeśli będą mieli się czym pochwalić to Mariahzrobi to osobiście.

 

W swoim programie radiowym Nick żartował o imionach dzieci. Powiedział, że wszystkie będą miały na imięMariah: Mariah nr 1, Mariah chłopak, wysoka Mariah.

 

Carey podobno ograniczyła publiczne spotkania, aby nie pokazywać rosnącego brzucha. Chce mieć pewność, że wszystko idzie dobrze.

 

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Mariah Carey w roli wielkiej PYZY

Dlaczego Mariah Carey dała się oszpecić?